10. sınıfta bölüm değiştirmek mantıklı mı?

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba, ben Anadolu meslek lisesinde teknik elektrik-elektronik bölümündeyim. Maalesef tercih yaparken tam bilmdeiğim için elektrik bölümüne tercih yaptım ama ben bilişim teknolojileri istiyorum çünkü 5. sınıftan beri yazılımla uğraşıyorum. Ama bir türlü karar veremedim elektrik elektronik de ilgi alanımda yani kafam çok karıştı. Tavsiye verebilecek var mı? Şimdiden teşekkürler.
(Bu sene 10'a geçtim.)

Merhaba, ben Anadolu meslek lisesinde teknik elektrik-elektronik bölümündeyim. Maalesef tercih yaparken tam bilmdeiğim için elektrik bölümüne tercih yaptım ama ben bilişim teknolojileri istiyorum çünkü 5. sınıftan beri yazılımla uğraşıyorum. Ama bir türlü karar veremedim elektrik elektronik de ilgi alanımda yani kafam çok karıştı. Tavsiye verebilecek var mı? Şimdiden teşekkürler.
(Bu sene 10'a geçtim.)

Buna biz karar veremeyiz hocam.

Peki 1 boyunca o bölümün derslerini görmedim eksiklik hisseder miyim sizce?

Bizde 9. sınıfta meslek dersi yoktu. 10'da başladı. Öğretmenlerine danışarak çalışılması gereken konular hakkında eksiklerin varsa megep modülleriyle eksiklerini tamamlarsın.

(Bu sene 10'a geçtim.)

Bende 10'a geçtim bilişim bölümündeyim 9. sınıfta ne yaptığımızı hiç hatırlamıyorum büyük ihtimalle tekrar yaparlar eğer kafanız basıyorsa bilişim daha iyi olur.

Geri
Yukarı