10. sınıfta dershaneye gidilmeli mi?

Normal bir 9. sınıf geçirseydim benim de planım öyle idi ancak 9.sınıfı tekrar amaçlı gitmeyi düşünüyorum 9.sınıfı başka nasıl öğreneceğim?
Çeşitli Youtube kanallarından izleyerek geliştirebilirsiniz derslerinizi ha bu arada dershaneye gitseniz bile 9. sınıf tekrarı yapmayacaklar direkt 10. sınıf konularını anlatacaklar size.

Hocam okulunuzda yurt vs. varsa oraya kayıt olun daha iyi benim yurtta her gün okul sonrası 2 veya 3 saat etüt vardı.

Merhaba arkadaşlar bu sene 10. sınıfa geçtim ve 9. sınıfım çok kötü çok iyi de bir lisede okumuyorum. Ailem bu sene için her dersten 9. sınıf ve 10. sınıf için tüm derslerden bir dershaneye gitmek isteyip istemediğim hakkında bana sordu ve aşırı kararsız kaldım.

Zaten İngilizce kursuna yeni yazıldım ayrıyeten bir de yüzmeye gidiyorum bunlara verdikleri para yetmezmiş gibi bir de dershaneye gider misin diyorlar bu da karar vermemi zorlaştırıyor. Yıllık 10 bin TL'ye yakın bir masrafı olacak ve aylık 3,5 bin ile geçiniyoruz. Forumda 10. sınıf arkadaşlarım nasıl bir dönem geçirmeyi planlıyorsunuz malum işimiz zor.

12.sınıfı beklemeni öneririm. 10.sınıf çok erken.

Yeni konular

Geri
Yukarı