10. sınıfta TYT matematiğe nasıl başlanır?

efe2345h

Femtopat
Daha fazla  
Değerli abilerim ablalarım öncelikle konum daha doğrusu sorum şu şekilde. Şu anda 10 sınıf öğrencisiyim geçen sene depremden dolayı okul olmadı ve bu yüzden 9 sınıfım bir hayli eksik kaldı. Geçen sene de pek çalışmıyordum ve 10 sınıfta aklım biraz başıma geldi sorum şu TYT matematik başlamak istiyorum. Bu YouTube'da kamp videoları oluyor ( 45 günde TYT matematik tarzı vs.)Onları mı izleyeyim yoksa baştan 9 sınıf konularını 9.sınıf konu anlatım videolarında tek tek izleyip iyice detayına kadar öğreneyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Problem soru bankası alıp çözebilirsin. Kampı 10. sınıf bittikten sonra yaparsın. Şu anda 10. sınıf konularına odaklan ve seneyi olabildiğince eksiksiz kapatmaya çalış.
Problemin yanına paragraf da alıp çözebilirsin, her çözdüğün paragraf sorusu TYT Türkçe için bir nevi hazırlık.
Problem ve paragraf için günde 10 tane çözsen yeterli, daha kasmak için çok erken.

Değerli abilerim ablalarım öncelikle konum daha doğrusu sorum şu şekilde. Şu anda 10 sınıf öğrencisiyim geçen sene depremden dolayı okul olmadı ve bu yüzden 9 sınıfım bir hayli eksik kaldı. Geçen sene de pek çalışmıyordum ve 10 sınıfta aklım biraz başıma geldi sorum şu TYT matematik başlamak istiyorum. Bu YouTube'da kamp videoları oluyor ( 45 günde TYT matematik tarzı vs.)Onları mı izleyeyim yoksa baştan 9 sınıf konularını 9.sınıf konu anlatım videolarında tek tek izleyip iyice detayına kadar öğreneyim mi?
Seneyi eksiksiz kapat konuları sürekli tekrar et.Arkadaşın dediği gibi problem çözebilirsin.Paragraf ve kitap okumanı şiddetle tavsiye ederim.Ben tytyi 10.sınıf bitince 2ayda bitirmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı