10 TL altı oyun önerisi

Tabii ki de var

1-Downfall
2-Labyronia Bundle
3-Gabe Newell Simulator
4-Beeftacular
5-Racer 8
6-Akihabara - Feel the Rhythm
7-Nephise
8-tomorrow won't come for those without ██████ aMAZE
9-Episode 1
10-Furry Love 2
11-RUSSIAPHOBIA
12-CASE: Animatronics
13-Grim Legends: The Forsaken Bride
14-Void Source
15-The Adventurer - Episode 1: Beginning of the End
16-The Dreamlord
17-AI: Rampage
18-POLYWAR
19-Rabiez: Epidemic
20-Barro
21-VITATIO 2
22-Schein
23-NukGames Pack
24-Drunken Fight Simulator
25-Possessed
26-Cannons-defenders
27-HuniePop

Sana tavsiyem asf ile çalıştır programı aç sonra kapatma tüm oyunları aynı anda kasıyor 4 saat içerisinde 50 kart düşürdüm komşu çocuğunun Steam'e :D
Vay be bu kadar olduğunu bilmiyordum. Hocam asf tam olarak ne oluyor
Benim pc kötü hepsini aynı anda açamam ama 5'er 5'er açık bırakırım. Siz iyi düşürmüşsünüz 4 saate 50 kart.

Vay be bu kadar olduğunu bilmiyordum. Hocam asf tam olarak ne oluyor.
Benim PC kötü hepsini aynı anda açamam ama 5'er 5'er açık bırakırım. Siz iyi düşürmüşsünüz 4 saate 50 kart.

Oyunları zaten PC ile açmıyon program açıyor senin PCni etkilemiyor.

Idle Master kullanabilirsiniz benim de PC kötü geçenlerde 16 tane kart düşürdüm ve 16 TL çıktı.

Vay be bu kadar olduğunu bilmiyordum. Hocam asf tam olarak ne oluyor.
Benim PC kötü hepsini aynı anda açamam ama 5'er 5'er açık bırakırım. Siz iyi düşürmüşsünüz 4 saate 50 kart.

Oyunlarımı inceleyin isterseniz bir 60 oyun kart düşürme oyunu ama hangisi kar ettirir bilmem bazıları eskilerdendi .

Idle Master kullanabilirsiniz benimde pc kötü geçenlerde 16 tane kart düşürdüm ve 16 tl çıktı
Kaç saatte düştü hepsi acaba? 2 saatten sonra düşmeye başlıyor.

Oyunları zaten PC ile açmıyon program açıyor senin PCni etkilemiyor.

Oyunlarımı inceleyin isterseniz bir 60 oyun kart düşürme oyunu ama hangisi kar ettirir bilmem bazıları eskilerdendi .
asf mi kullanmalıyım yoksa idle master mı?

Kanka asf de durum şu oluyor 2 saate kadar tüm oyunları aynı anda kasıyor eğer kapatmazsanız devam ediyor belli bir süreye kadar aynı anda saat kastığı için tüm oyunlardan 1-2 kart düşürüyor 4 saate 50 kart düşürdüm.

Asf mi kullanmalıyım yoksa Idle Master mı?

Ben Idle Master'da kullandım asf daha rahat bana göre.

Kanka asf de durum şu oluyor 2 saate kadar tüm oyunları aynı anda kasıyor eğer kapatmazsanız devam ediyor belli bir süreye kadar aynı anda saat kastığı için tüm oyunlardan 1-2 kart düşürüyor 4 saate 50 kart düşürdüm.

Ben Idle Master'da kullandım asf daha rahat bana göre.
asf pcyi etkiler mi? Benim pc kötü durumda.

asf mi kullanmalıyım yoksa idle master mı?
2 saatten sonra düşmeye başladı ve Idle Master da istersen tüm oyunları aynı anda kasıyor tabi bunu ayarlayabilirsin düşük sistem kullanıyorum kasma vs yok ama asf de iyidir

Asf PC'yi etkiler mi? Benim PC kötü durumda.

Etkilemez büyük ihtimalle dediğim gibi senin PC'den oyun açılmıyor.

2 saatten sonra düşmeye başladı ve Idle Master da istersen tüm oyunları aynı anda kasıyor tabii bunu ayarlayabilirsin düşük sistem kullanıyorum kasma vs yok ama asf de iyidir.

Asf de yan çarlarını vs de kasabiliyon benim VAC banlı 1 hesabım var :D

2 saatten sonra düşmeye başladı ve Idle Master da istersen tüm oyunları aynı anda kasıyor tabii bunu ayarlayabilirsin düşük sistem kullanıyorum kasma vs yok ama asf de iyidir.

Asf PC'yi etkiler mi? Benim PC kötü durumda.

Arka planları sattım elimdeki para :D

Dosya Ekleri

• ezzz.PNG
    ezzz.PNG
    266,4 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Etkilemez büyük ihtimalle dediğim gibi senin PC'den oyun açılmıyor.

Asf de yan çarlarını vs de kasabiliyon benim VAC banlı 1 hesabım var :D

Arka planları sattım elimdeki para :D
Şuan yola çıkacağım, eve gidince asf indirmeyi deneyecem, Steam ban sorunu olur mu acaba ve nerden indirebilirim?

Şu an yola çıkacağım, eve gidince asf indirmeyi deneyeceğim, Steam ban sorunu olur mu acaba ve nereden indirebilirim?

Telefondan idle dady kullanabilirsin bir de asf 2 m kişi kullanıyor sadece forumda denk gelmedim ban yiyen adama 1 senedir aktif olarak kullanıyorum ben.

Geri
Yukarı