10 TL Farkla 8 Mbps'ten 16'ya Geçilir mi?

Korkum vaad edilen 16 mbpsnin tam verilmemesi ama şu 8'in üstüne çıksa bile minnetar olucam galiba geçeceğim kesinlikle.

Ben şahsen 50 kullanıyorum mükemmel bir şey. YouTube'a girince tak diye açılıyor oyun indirince hızlı indiriyor yani mükemmel bir şey.

İhtiyaç meselesi, birkaç oyun veya film indirmek için tarifenizi değiştirmenizi önermem

Hemde düşünmeden geçilir.
Ben şahsen 50 kullanıyorum mükemmel bir şey. YouTube'a girince tak diye açılıyor oyun indirince hızlı indiriyor yani mükemmel bir şey.
Bizde 25 aldık ara sıra 36 oluyor. Nedenini biliyor musunuz acaba.

Net geçilir, %100 artış söz konusu.

Ben şahsen ping düşücekse geçerim ama ping de pek bir değişiklik olmayacaksa yükseltmem.

VDSL'i kontrol edin bölgenizde. Kablonet 100 Mbps kullanıyorum, akşam 24'e düşüyor, o bile işkence benim için. 200 Mbps çıkartsalar geçeceğim direkt.
Keşke abi, ama aşırı şanssızım. Benim yan sokağımdaki herhangi bir binayı kontrol ettim aynı yaşta olan maks alabileceğiniz hız 75 diye gösteriyor ben en fazla 16 alabiliyorum 2020 yılında çağdışı bir hız bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…