10 TL'ye Epic Games Oyunu Önerisi

Krallar 123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle selamünaleyküm. Epic Games'in 130 TL kuponu ile almayı düşünüyorum. Bannerlord 150 TL ve Hades'in 40 TL olması nedeniyle 10 TL'ye oyun bulmam gerekli. 15 TL'ye kadar önerileriniz bekliyorum. Hades yerine farklı bir RPG veya hikayeli oyun önerebilirsiniz.

10TL ye oyun yok. Çöp oyun alıp paranın boşa gitmesinden se HADES adlı oyunun müzik paketleri var onları al en azından oynadığın oyunda bir içerik almış olursun.

Bana göre Epic Games'ten alınabilir en ucuz oyun aşağıdaki oyundur.
Belki aşağıdaki oyun da olabilir. Ama yine de yukarıdakini tercih ederim. Townscraper kısıtlı bir oynanış sunduğu için tekrara düşmesi kısa sürüyor.

Bana göre Epic Games'ten alınabilir en ucuz oyun aşağıdaki oyundur.
Belki aşağıdaki oyun da olabilir. Ama yine de yukarıdakini tercih ederim. Townscraper kısıtlı bir oynanış sunduğu için tekrara düşmesi kısa sürüyor.
Açıkçası oyunlar pek hoşuma gitmedi şehir kurmak veya resim çizmek bana çok hitap etmiyor.

Bu fiyata başka düzgün oyun yok bildiğim kadarıyla. Hades yerine daha ucuz bir oyun önerip bütçe yaratsam desem buna da değmez. 10-15 lirayla ne yapabilirsin başka bir fikrim yok.
Sizde haklısınız fakat hadesinde oynamak isitiyorum açıkçası sanırım sound track ile birlikte alacağım.

Arkadaşlar, öncelikle selamünaleyküm. Epic Games'in 130 TL kuponu ile almayı düşünüyorum. Bannerlord 150 TL ve Hades'in 40 TL olması nedeniyle 10 TL'ye oyun bulmam gerekli. 15 TL'ye kadar önerileriniz bekliyorum. Hades yerine farklı bir RPG veya hikayeli oyun önerebilirsiniz.
Arkadaşın dediği gibi 10 TL'ye oyun yok. İnternet üzerinden 10 TL'ye 2 Aylık Xbox Game Pass Ultimate kodu alabilirsin bir sürü oyunun olmuş olur 2 ay boyunca.

Geri
Yukarı