10 TL'ye satılan Red Dead Redemption 2 güvenilir mi?

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Az önce bir tane adam Instagram'da 10 TL'ye RDR 2 satıyorum dedi. Baktım cidden satıyor şu anda indiriyorum. Oyunu sadece çevrimdışı oynayabiliyormuşum. Sorum şu, bu güvenli midir? Oyun Steam üzerinden geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar söylemeyi unutmuşum, bedava aldım hesabı. Arkadaşa denemek için ver dedim. Şu anda indiriyorum açılırsa atıcam parayı. İçim rahat etmezse parayı da atmam aslında sorun olmaz hesaba girmezsem.

3-5 tane sarsana reis ordan.

Forumda kullanıcı adı şifre paylaşmak yasak mı? Değilse paylaşayım, isteyen arkadaşlar da yararlansın. Tabii güvenli diye bir garanti veremiyorum.
Sen girdikten sonra olan olur hangi siteden aldın.DM yoluyla falan alma.Birde oyuna internetini kapat gir.

Açılmasına açılabilir de şifresi değişeceğinden ileride giriş yapamazsınız. Kalıcı olarak oynayamazsınız. Aynı hesabı onlarca veya yüzlerce kişiye veriyorlar.

Kullanıcı adı ve şifre paylaşmak kullanıcı sözleşmelerine aykırı diye sanırım burada da yasak.
Para vermediğim için benlik sorun yok. :D Paylaşabilir miyim burada kullanıcı adı şifreyi?

Benim rockstar hesabımı çalmışlardı. Sonra geri aldım hesabı. Rdr2 girdikten sonra ise öğrendim kaç kişiye satmışlar hesabı anlatamam. Hepsi mağdur oldu ama ucuz diye alırlarsa yapacak bişey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı