10 yıl önce bugün Battlefield 4 çıkış yaptı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Serinin hâla daha online modu aktif olan, çoğu kişi için en iyi oyunu kabul edilen bir oyundur. Battlefield'ın en azından online alanda CoD'dan daha iyi olduğu zamanlardı.

Oyun PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PC(Steam, EA App) ve EA Play üzerinden oynanabilir.

Satın almak için(Premium sürüm baz alınmıştır):
Steam(280TL):
Xbox One(352TL): Battlefield 4 ürününü satın al | Xbox
PS4(İndirimle 119,80TL, asıl fiyat 599TL): Battlefield 4™ Premium Sürümü
EA Play: Kullandığınız platformun mağazasından aratarak abonelik satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Serinin hâla daha Online modu aktif olan, çoğu kişi için en iyi oyunu kabul edilen bir oyundur. Battlefield'ın en azından Online alanda CoD'dan daha iyi olduğu zamanlardı.

Oyun PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PC(Steam, EA App) ve EA Play üzerinden oynanabilir.

satın almak için(premium sürüm baz alınmıştır):
Steam(280TL):
PS4(indirimle 119, 80TL, asıl fiyat 599TL): Battlefield 4™ Premium Sürümü
EA Play: kullandığınız platformun mağazasından aratarak abonelik satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Geç kalmışsın birkaç gün önce 100 TL'den daha ucuzdu.

Serinin hâla daha online modu aktif olan, çoğu kişi için en iyi oyunu kabul edilen bir oyundur. Battlefield'ın en azından online alanda CoD'dan daha iyi olduğu zamanlardı.

Satın almak için(Premium sürüm baz alınmıştır):
Steam(280TL):
PS4(İndirimle 119,80TL, asıl fiyat 599TL): Battlefield 4™ Premium Sürümü
EA Play: Kullandığınız platformun mağazasından aratarak abonelik satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.
Steam'den 5 aydan fazla olmuştur indirimde satın almıştım. Hikaye yönünde eh oynattı gibi ama online tarafında da pek beğenmemiştim. Bu yüzden oyunda fazla bir oynama sürem yok. 4 gün önce Battlefield 1 aldım deneyeceğim.

Ben 95 TL'ye BF2042 aldım ileride değerlenir.
En kötü BF oyunu olarak değerlendirebilirim ben o oyunu. Sürekli EA'nın launcher'inde çökmeler falan oluyor. İleride evet değerlenir ve daha çok yenilik getirilebilir ama şuan için berbat bir oyundur 2042. EA play ile birazcık oynadım ve hiç eğlenmedim.

Zaman çok hızlı geçiyor. Çıkışı sanki dün gibi. O zamanlarda FSR ve DLSS teknolojisi yoktu. Firmalar, oyunlarını adamakıllı optimize etmek zorundaydı ve çıkan oyunlar da optimize sorunlu olarak çıkmıyordu.

Geri
Yukarı