10 Yıllık Bilgisayara RTX Ekran Kartı Takmak

Kendimden örnek vermek isterim. Güncel sistem alamayınca bende elimde olanı yükseltme yoluna gittim. İ3-2120 işlemcim vardı darboğazın dibini görüyordum bazı oyunlarda. Ekran kartımında iyi olduğu söylenemezdi. RX 570 ekran kartı almaya karar verdim. Anakartımın maks desteklediği işlemci olan i7 3770 upgrade yaptım, ekran kartını sorunsuz besliyor. Ve güncel oyunları eski sistemimde oynayabiliyorum şuanlık bi problem yok. Tabi herzaman güncelden yanayım.

Muhtemelen, 10 yıllık kasanın hava sirkülasyonu berbat olacaktır. Ayrıca sadece işlemci ve ekran kartı takmakla bitmiyor. Kullanacağınız sistemin tüm parçalarını yazarsanız daha iyi olur.
zaten sadece ekran kartı ve işlemci takmayacağım. anakart, ram,güç kaynağı soğutucu vb de takacağım. yani sleeper pc işte
Yani eski bir kasanın içine yeni sistem kurmak. Alttaki resim gibi.

Eki Görüntüle 658969
aynen tam olarak bu tarz bir şey yeni ekran kartı,ram,işlemci,anakart,güç kaynağı takacağım.

Zaten sadece ekran kartı ve işlemci takmayacağım. Anakart, RAM, güç kaynağı soğutucu vb de takacağım. Yani sleeper PC işte.

Aynen tam olarak bu tarz bir şey yeni ekran kartı, RAM, işlemci, anakart, güç kaynağı takacağım.

Yapabilirsiniz parçaların kasaya sığmasına dikkat edin.

Zaten sadece ekran kartı ve işlemci takmayacağım. Anakart, RAM, güç kaynağı, soğutucu vs. de takacağım.
Kullanacak olduğunuz tüm parçaları söylemeniz daha iyi olur. Ayrıca eski bir kasayla bunu yapmanız pek önermem, sağlıklı olacağını sanmıyorum. Bunlar bir nevi fantezi oluyor. Hava akışı iyi ve ferah bir kasa kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı