100.000-130.000 TL Hatchback araba önerisi

Cihat35

Hectopat
Merhabalar.
Arkadaşlar 100.000 ile 130.000 TL arasından 5 kapı Hatchback araba almayı düşünüyorum. Biraz araştırdım fakat herkes başka bir marka, başka bir model söylediği için kafam çok karıştı. Şöyle eli yüzü düzgün çok fazla yakmayan ne önerirsiniz?
Ya da şundan uzak dur dediğiniz bir marka model var mı? Varsa yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Bu arada tercihim manuel fakat otomatik ya da yarı otomatik araç önerilerinizi de yazabilirim farklı fikirlere açığım.

Hey maşallah pp ye bak be. Neyse o fiyata pek güzel araba kalmadı ama herhalde temiz dolu bir punto alınabilir gibi.

Sadece pp ve nickiniz için bile bu puntoya kanım kaynadı harikasınız. 😁 ayrıca görüş için teşekkürler aklımda bulunsun sağ olun.
2012-2013 Kia ceed bakabilirsiniz. Bu fiyata alınabilecek sayılı arabalardan.

Arkadaş çevremden duymamıştım ama forumlarda vs. bu fiyat aralığında birkaç kişinin önersiğini gördüm Kia ceed için bir araştırma yapmak şart oldu artık. Sağ olun görüş içn teşekkürler.
Kia ceed bakabilirsiniz. Biz 6 yıl cerato kullandık 2011 model. 1 defa arıza vermedi. Sağlam ve konforlu idi. (zamanında 35k ya almıştık tam bir F/P idi ). 2 yıldır sportage kullanıyoruz aynı durum bunda da geçerli sağlam, konforlu ve arıza vermedi hiç.

2. Kia ceed önerisi oldu bu şu an gerçekten merak ettim detatlı bir baksam iyi olacak. Sağ olun görüş için teşekkürler.
Cruze a 2014 yılınca bakıyorduk. 2012-2013 modellerine. Malzeme kalitesi ve konfor olarak beklediğimiz gibi değildi. 5-6 araç baktıktan sonra cruze a bakmayı kestik.

Dikkate alacağım sağ olun görüş için teşekkürler.

Hoş bir araç ama açıkçası bu fiyat sekmentinde golf kasa olarak daha çok ilgimi çekiyor. Sağ olun görüş içn teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı