100.000₺ otomobil önerisi

Örnek ilandır. Peugeot 508 çok sağlam arabadır, bakabilirsiniz.
bu 407, 508'lerin şanzımanı aşırı sıkıntı ve öğrencinin başa çıkabileceği bir masraf değil, eskiden ustası olmadığı için bu araçların %90'ı revizeli. Ayrıyeten önden kaza yaparsa yine ön takımı toplayamaz öğrenci cebiyle. Öğrenciye gidecek araba golf 4 golf 5 polo, clio'dur, fazlası sıkıntı yaşatır.

2014-2016 arası Clio alınabilir. DSG'li eski araç (en az 4-5 yıllık veya yüksek kilometreli) alacaksan dikkat et, onların da şanzımanı pek güvenilir olduğu söylenemez ve yine öğrencinin altında kalkamayacağı masrafları arkasında getirir. :)

Malzeme kalitesi çok sorun olmayacaksa Renault Clio V TCe 100 Experience X-Tronic öneririm. Eğer bütçeyi aşmak çok sorun olmayacaksa Deluxe, olacaksa Easy donanım paketini mutlaka ekletin.

Arkadaşlar üniversiteye giderken araba almayı düşünüyorum. Bütçe 100 bin TL. Dış görünüşü güzel, otomatik-yarı otomatik, Bluetooth bulunduran, çok yakmayan bir araç arıyorum. Suv falan fark etmez.(Sunroof olursa tadından yenmez.)

Pek öğrenciye gitmeyecek bir araç olsa da idare eder diyorsanız Ford focus3 hatcback kasa öneririm oldukça kemikli bir araç tek kronik sıkıntısı kullanıma bağlı olarak normal ve normal biraz üst sertlikte kullanınca 2 yılda baskı balatasını (kavrama) bitiriyor bunun haricinde yol tutuşu olarak gayet güzel bir araç.

Arkadaşlar üniversiteye giderken araba almayı düşünüyorum. Bütçe 100 bin TL. Dış görünüşü güzel,otomatik-yarı otomatik,bluetooth bulunduran, çok yakmayan bir araç arıyorum. Suv falan fark etmez.(Sunroof olursa tadından yenmez.)
Tiptonik vites almanı önermem bildiğim kadarıyla her hangi bir hata karşısında yüksek masraf çıkarıyorlar ve aman aman bir rahatlık söz konusu değil.
**
-

Geri
Yukarı