100.000 Gaming laptop önerisi

Bütçe
100.000
Aslında aklımda olan ürün:

Uzun zamandır takip ediyorum ve ürünün fiyatı 100.000'e düşmüş durumda. Aynı özellikteki laptoplara baktığımda 130 bin civarında olduğunu gördüm birkaç yazı okudum ve Casper markasının sorunlu olduğunu söylüyorlar eğer Casper almak istemezsem RTX 4090 değil de daha alt modellerini tercih etmek zorunda kalıyorum. Sizce 4090 en uygun laptop olduğu için alınır mı? Yoksa aynı fiyata 4080 ya da 4070 al daha iyi mi? Eğer 100.000 bandında güzel laptoplar bilenler paylaşırsa sevinirim.
Bu var o fiyat bandında ve Casper 4090 ın incelemesine bakın isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gayet iyi. 70K ya satılan Vector cihazın paneli kötü ama bu cihazın paneli de iyi .
Görmemiştim bunu. Öneririm.
Hocam kusura bakmayın sizide yordum ama size birşey daha danışmak istiyorum aklım çok karıştı açıkcası bütçeyi biraz daha zorlamaya karar verdim 115 bandına kadar zorlayabilirim . Eğer o fiyat da kurtarmaz diyorsanız aklıma takılan modellerin linkini alta bırakıyorum siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz ?

Tercihimi asus rog strix g18 g814jzr-n6107 modelinde kullandım herkese teşekkür ederim.

incelemek isteyenler için

Geri
Yukarı