100.000₺ sistem toplama

Bana kalsa bence de abartı ama o öyle istedi. Ne diyeyim ki. Ben de Blade 17'mi kardeşime verdim ben laptopa çıkmasını bekleyip 3080 düşünüyorum ama dediğim gibi kendisi öyle dedi.
Amcana söyle onun yarısınla pc, diğer yarısınla Steamdeki bütün oyunları satın alsın. 100tllik pc yi unut

Sadece sistem istiyorum 100.000₺ üst limiti zaten ama oyun odaklı değil sadece bunu anlamıyorsunuz.

WorkStation benzeri bir sistem düşünülmüyorsa bu fiyatı oyun uğruna ödemek gereksiz.

300+ Hz değerine sahip monitör var mı?
Varmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana kalsa bence de abartı ama o öyle istedi. Ne diyeyim ki. Ben de Blade 17'mi kardeşime verdim ben laptopa çıkmasını bekleyip 3080 düşünüyorum ama dediğim gibi kendisi öyle dedi.

Sadece sistem istiyorum 100.000₺ üst limiti zaten ama oyun odaklı değil sadece bunu anlamıyorsunuz.
Arkadaşım, render olsun o olsun 100k, render için bile çok fazla. 10 gün bekle 3080 in msi versiyonunun en üst modeli 10900k gibi parçalar al eğer threadripper gibi işlemci istiyosan o da olabilir. Islemci güçlü, işlemler için.

Geri
Yukarı