100.000 TL araba önerisi

Aile için çok sıkıntı hocam başta da dedim zaten gençsen tam senlik araba. Aile evinde kalırken, bir yere gideceğimiz zaman hiç hep beraber gidemedik. 6 kişi binilmiyor arabaya. Bir kızın bir eşin varsa on numara araba.

Hocam şöyle deyim yani benim arabaya en fazla 3 Max 4 kişi oda ayda 1 2 anca biniliyor çoğunlukla ön koltuk da birisi oluyor hadi diyelim 1 kişiyide arkaya bindirdim sorun olur mu ki.
Bir de tüp var mı sizinkinde.

Quick nasıl aile ile çok sıkıntı olur mu :)
Genel olarak hashback arabalar aile arabası değil bana göre. Kia carnival falan bulursun belki hocam o paraya. Amerikan arabası.

Hocam şöyle deyim yani benim arabaya en fazla 3 Max 4 kişi oda ayda 1 2 anca biniliyor çoğunlukla ön koltuk da birisi oluyor hadi diyelim 1 kişiyide arkaya bindirdim sorun olur mu ki.
Bir de tüp var mı sizinkinde.
Yok öyle her türlü sığarsınız çok rahat oluyor hatta arkadaşlarla gezerken. Tüplü benimki ondan az yakan çok kaçan dedim :D Bastın mı gidiyo hocam burdan Ankara"dan Samsun"a 5 saatte falan gittim. 130-140la.

Parça sorunu var mı önce bir araştırmak lazım. 106'nın sanmıyorum ama Honda'nın olabilir. Bu açıdan Fiat marka araçları "yürütmek" daha kolay.

106'nın frenleri sağlam değil diye biliyorum bir de aileye olacak araba değil. 100 bine de çok bir duruş beklememek lazım. 96-00 arası 1.3 Accent olabilir. Belki Mazda 323.

Geri
Yukarı