100.000 TL motor önerisi

Kagamii

Decapat
Daha fazla  
Sport, racing tarzı motorlar hoşuma gidiyor, varsa önerilerinize açığım, ilk motorum olacak. Sıfır veya 2. el.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her motor konusuna CBR önerip durmayın, piyasada temiz CBR125 yok hiç bakma. 0km Çinli alsan CBR'dan iyi şu an. Benelli'nin 125'likleri var onlara bak fena değiller 4 valfli, başka öyle 125CC yok. Sesi de güzel. İtalyan malı ama İtalyan kalitesi yok, hatırı sayılır kusurları var ama daha iyi bir seçenek bilmiyorum.

Her motor konusuna CBR önerip durmayın, piyasada temiz CBR125 yok hiç bakma. 0km Çinli alsan CBR'dan iyi şu an. Benelli'nin 125'likleri var onlara bak fena değiller 4 valfli, başka öyle 125CC yok. Sesi de güzel. İtalyan malı ama İtalyan kalitesi yok, hatırı sayılır kusurları var ama daha iyi bir seçenek bilmiyorum.

Aradığım motor buymuş meğerse sağ olun fiyatı da uygun.

Hocam yalan yok motorlardan fazla anlamam fakat CBR125R alabilme fırsatım olsa alırım motoru çok kişi önerdi bilgim varsa da bu motorla ilgilidir.

Benelli de iyiymiş hocam daha varsa önerilere açığım PC yi satıp alacağız bana

Benelli de iyiymiş hocam daha varsa önerilere açığım PC'yi satıp alacağız bana.

Hocam kuryelerin kullandığı motorlar var adlarını bilmiyorum KB (Trendyol kuryeleri falan) ondan alın hocam ilk motorunuz olacaksa çok pahalıdan başlamayın sonradan Allah korusun kaza yapabilirsiniz ucuzdan başlamayı deneyin.

Hocam kuryelerin kullandığı motorlar var adlarını bilmiyorum KB (Trendyol kuryeleri falan) ondan alın hocam ilk motorunuz olacaksa çok pahalıdan başlamayın sonradan Allah korusun kaza yapabilirsiniz ucuzdan başlamayı deneyin.

Hocam dediğim gibi Sport, racing tarzı olsunda hızı önemli değil duruşu için istiyorum

Bence bilginiz yoksa yorum yapmayın. 100.000 başlangıç motoru fiyatı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı