100-130 bin TL elektrikli motor önerisi

Alperen2132

Hectopat
Daha fazla  
Elektrikli motor alacağım. 15 yaşındayım. Ehliyete 1 yılım var ama alacağım motoru satmayacağım. Ehliyet alınca da benzinli alacağım yani kaliteli güzel bir motor alacağım ama güzel bir şey bulamadım. Bütçem 100-130 bin arası. Vmoto TS Street Hunter Super Soco Elektrikli Motosiklet | Vmoto | Scooter Al | Elektrikli Scooter, Motosiklet, Hoverboard Satış, Yedek Parça, Aksesuar ve Teknik Servis Bu motoru almayı düşünüyorum ama çok bilinen bir marka değil. Ondan emin olamadım ama normal motor tarzı istiyorum yani bu attığım tarzda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız linkteki ürün 1500W yani ehliyetsiz kullanıma uygun değil. Ceza üstüne ceza yersiniz ve motosiklet bağlanır.

Ayrıca 15 yaşındaki trafik farkındalığınıza güvenip de böyle araçlarla yola çıkmamalısınız.

Attığınız linkteki ürün 1500W yani ehliyetsiz kullanıma uygun değil. Ceza üstüne ceza yersiniz ve motosiklet bağlanır.

Ayrıca 15 yaşındaki trafik farkındalığınıza güvenip de böyle araçlarla yola çıkmamalısınız.

Bu tarzda ve ehliyetsiz olan motorlar var mı?

Ve 1.5 yıldır abimin Benelli'sini kullanıyorum trafik tecrübem var ama abim motorunu satacak ve yüksek CCli bir motor alacak ondan dolayı süremicem böyle bir motor arıyorum.

@Alperen2132 Kağıt üstünde tabii ki. Bunun için de zorunlu çünkü 250W'ı geçiyor ama bu motosikletin 2000W güçte olduğundan emin değilim. Bir araştırın isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı