100-140 TL mouse önerisi

Her konunun altına geliyor merdiven altı Çin ürün tavsiyeleri, ironi yaparım bu sizi ilgilendirmez, siz benim yorumumdan rahatsız olmuşsunuz fakat. Ben hayatım boyunca insanları kasıtlı olarak kalitesiz ürünlere yönlendirmedim, yönlendirmeyeceğim de. Kendimin almayacağı ürünleri de bir başkasına önermem. Ben 10 yıla yakın bilgisayarcı da çalıştım, dünyanın Everest, Trust, Frisby ürünlerini test ettim bana biri bu ürün grubunda ki ürünler kaliteli derse onlara sadece gülerim. Artık bu ürünleri öneren insanlara açıklamada yapmıyorum, haklısın dediğiniz marka dünyanın en iyi markası...

Büyük elliysen bunlar sana küçük gelir. Bu forumda sana tamamen marka odaklı gidip logitech g102, g300s falan önericekler. G102 berbat bi mouse. Uzun süre oyun oynamaya hiç uygun değil ve fazla küçük. G300s de yins küçük ve ergonomisi kötü. Harpoon da küçük.

Eğer elin büyükse Rampage Shine al. Kesinlikle buradaki yorumlara takılma. Rahat eder büyük elli biri bu mouseta ve oldukça iyi bir sensörü ve yazılım desteği var.

Denemek istersen de vatanlarda var. Ergonomisine orada bakıp internetten sipariş verirsin.
G102 neden ''berbat'' bir mouse? İnceledim birkaç yerde hiç öyle durmuyor da o yüzden merak ettim.

Her konunun altına geliyor merdiven altı Çin ürün tavsiyeleri, ironi yaparım bu sizi ilgilendirmez, siz benim yorumumdan rahatsız olmuşsunuz fakat. Ben hayatım boyunca insanları kasıtlı olarak kalitesiz ürünlere yönlendirmedim, yönlendirmeyeceğim de. Kendimin almayacağı ürünleri de bir başkasına önermem. Ben 10 yıla yakın bilgisayarcı da çalıştım, dünyanın Everest, Trust, Frisby ürünlerini test ettim bana biri bu ürün grubunda ki ürünler kaliteli derse onlara sadece gülerim. Artık bu ürünleri öneren insanlara açıklamada yapmıyorum, haklısın dediğiniz marka dünyanın en iyi markası...

Sapla samanı ayıramadıktan sonra logitech'te çalışsanız ne olur?

Kim dedi dünyanın en iyi markası? Bi siz mi biliyorsunuz yani bilir kişi gibi açıklama yapmıyorum falan? Ne açıklama yapabilirsiniz ki? Logitech daha iyi marka. Eee? Bunu bilmeyen mi var? Ben de diyorum ki gamepower ursa logitech g102'den daha konforlu. Bunun aksini söyleyebilecek biri var mı allah aşkına? Sanki biz bilmiyoruz gidip g102 almayı. G300s aldım ve memnun kalmadım. Bir daha da asla almam. Almayacağım ürünü de kimseye tavsiye etmem.

Böyle bilirkişi edalarına girip dalga geçebileceğini falan zannetmek saçma yani.
G102 neden ''berbat'' bir mouse? İnceledim birkaç yerde hiç öyle durmuyor da o yüzden merak ettim.

Yazdım aslında. Ergonomik bi tasarıma sahip değil ve fazla küçük. Özetle bence rahatsız.

Geri
Yukarı