100-150 ₺ Kulaküstü Bluetooth Kulaklık Önerisi

burakbarakli

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta yazdığı gibi 100-150 ₺ bütçe ile Bluetooth kulaklık arıyorum. Bütçem biraz az olsa da almayı düşünüyorum. Telefonda kullanacağım kulak içi kulaklıklar pek hoşuma gitmiyor o yüzden kulak üstü arıyorum. Yaptığım şeyler orta ses seviyesinde pop ve rap müzik dinliyorum, daha çok video, dizi, film izliyorum, ara sırada oyun oynuyorum. Kısacası ses kalitesi önemli ses seviyesi orta seviyelerde bir kulaklık arıyorum. Yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler. İyi forumlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Ben de aynı bütçe civarında Bluetooth/Wireless kulaklıklara bakıyorum. Vatanbilgisayar'da Trust'un 3 adet ürünü mevcut. İsterseniz bir bakın ben de bir konu açtım onaylanmasını bekliyorum kullanan hiç var mı diye ancak Trust mikrofon konusunda gayet başarılı bir marka aynı zamanda maalesef oyuncu ekipmanı olarak ürettiği ürünler Çin ürünleri gibi olduğu için ismi çok karalandı bu yüzden insanlarda bir önyargı mevcut.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı