100-150₺ Mouse önerisi

Sam001

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu fiyat bandında elimin de büyük olduğunu göz önünde bulundurarak kaliteli bir mouse (kablolu) öneriniz var mı?

Haklısınız ama bütçeyi aşmadan bir mouse bulabilir miyiz? Laptop vs. Alacağım için birçok harcama yapacağım zaten
a4tech bloody v7 (multicore aktif olanı al, metal olanı değil. Keza bütçeyi aşmazsa hem multicore aktif hem metal olan da tercih edilebilir.). Bloody v7yi seneler önce aldım ve halen kullanıyorum. O yüzden rahatlıkla önerebilirim. Ama a9 da diğer insanlar tarafından önerilen bir mouse ve daha güncel.

Ben Bloody P93 almıştım geçen sene, şimdi çift basıyor. Ondan bir öntargım oluşmadı değil
a4tech bloody v7 (multicore aktif olanı al, metal olanı değil. Keza bütçeyi aşmazsa hem multicore aktif hem metal olan da tercih edilebilir.). Bloody v7yi seneler önce aldım ve halen kullanıyorum. O yüzden rahatlıkla önerebilirim. Ama a9 da diğer insanlar tarafından önerilen bir mouse ve daha güncel.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı