100-150 TL 7.1 ve rahat kulaklık önerisi

Biri ağır biri hafif nasıl oluyorsa işte bu yüzden önermiyorum bu kulaklıkları.

Gamepower, Rampage gibi Çin'in ücra köşelerinde merdiven altı farklı fabrikalarda üretiliyor bu yüzden bu kulaklıkların biri iyi ise diğeri sorunlu gidipte başka markalarda olur demeyin bunlarda çok daha fazla.
Ya arkadaşım, adam 100-150₺'ye 1000₺'lik kulaklık performansı bekliyor. Napsın, Corsair HS50'nin yarısını mı alsın 150 liraya?
Başka öneriniz varsa yapın, konuyu baltalamayın.
Medusa kullanıyorum, güzel, ancak terleme yapabilir belli bir zaman sonra. Ve 1000 liralık kulaklıktaki 7.1 ile aynı performans/ses kalitesini beklemek yanlış olur.

Bence kaliteli bir streo alın. O fiyata alacağınız kulaklık gerçek 7.1 in yanına bile yaklaşamayacak. Ayrıca ben streo kulaklıkla ses kasılabileceğini düşünüyorum. Windows üzerinden ses driverından 5.1 e veya 7.1 e alın. Zaten 150tl ye alacağınız kulaklıkta dediğimin aynısını kendi programıyla yapacak. Ki ben dediğim şekilde ciddi anlamda ses kasabiliyordum.
Benim önerim logitech G213 olabilir.
Sharkoon da iyi markadır B1 modeli iyimiş.

Zaten 100-150 tl ye 1000tl lik kulaklık istemişsiniz.

Yani arkadaşlar dediğiniz çoğu şeyde haklısınız ancak ana kullanım alanı ses kasma amaçlı olacak mikrofonla zaten işim yok çünkü zaten benim için yeterli mikrofon zaten mevcut elimde. Malzemeden kısıp daha kaliteli stereo(2 çıkışlı diye duydum) surround 7.1 farklı ses bölümlemesiyle verdiğinden daha rahat üst alt çapraz v.s ayırt edilebiliyor genellikle araştırdığımda böyle bilgiler alıyorum. Sanırım dediğiniz durum sanal surround 7.1 bunun farkı ses dalgasını az veya fazla vererek belli bölümlere ekstra sürücü olmadan yapmak. Yazılımıyla yapması ile windows'dan kendi yapmanız arasında fark yok ise bu kulaklıklar neden özel olarak çıkarıldı? Merak ettim doğrusu. Bunları açıklayıp mikrofon olmaz ise daha kaliteli bir şey alma ihtimalim nedir eğer var ise tavsiyeniz nedir onu öğrenmek istiyorum. Ağırlıklı Rust - Rainbow -Pubg Tercih ediyorum. Maksimum 200TL'ye çıkabilirim oda maksimum yani. Mikrofon kalitesi iyi olabilir ancak bunun yerine ses kasma oranı daha çok ağırlık basıyor benim için. Lütfen seçimlerinizi ona göre aktarın bana.
@Sylveon @Paytak Penguen @Mehmet Yıldırım KAYTAN
on da iyi markadır B1 modeli iyimiş.

Yani arkadaşlar dediğiniz çoğu şeyde haklısınız ancak ana kullanım alanı ses kasma amaçlı olacak mikrofonla zaten işim yok çünkü zaten benim için yeterli mikrofon zaten mevcut elimde. Malzemeden kısıp daha kaliteli stereo(2 çıkışlı diye duydum) surround 7.1 farklı ses bölümlemesiyle verdiğinden daha rahat üst alt çapraz v.s ayırt edilebiliyor genellikle araştırdığımda böyle bilgiler alıyorum. Sanırım dediğiniz durum sanal surround 7.1 bunun farkı ses dalgasını az veya fazla vererek belli bölümlere ekstra sürücü olmadan yapmak. Yazılımıyla yapması ile windows'dan kendi yapmanız arasında fark yok ise bu kulaklıklar neden özel olarak çıkarıldı? Merak ettim doğrusu. Bunları açıklayıp mikrofon olmaz ise daha kaliteli bir şey alma ihtimalim nedir eğer var ise tavsiyeniz nedir onu öğrenmek istiyorum. Ağırlıklı Rust - Rainbow -Pubg Tercih ediyorum. Maksimum 200TL'ye çıkabilirim oda maksimum yani. Mikrofon kalitesi iyi olabilir ancak bunun yerine ses kasma oranı daha çok ağırlık basıyor benim için. Lütfen seçimlerinizi ona göre aktarın bana.
@Sylveon @Paytak Penguen @Mehmet Yıldırım KAYTAN
Hocam bakın istediğiniz kalitede kulaklıklar en kötü 400-500₺. Mikrofonu olmayan kulaklık sayısı da çok az.
7.1 ucuz kulaklıklarda sadece ismi olsun diye var, pek etki etmiyor yani. Siz hem az para vereyim hem de çok güzel bir kulaklığım olsun istiyorsunuz ama yok öyle bir şey.
100-200 liraya kulaklık zor bulunuyor zaten. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı