100-150 TL Arası oyun faresi önerisi

sarashina

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Maksimum 150 TL'yi geçmeyecek bir oyun faresi önerebilir misiniz? Çoğu türden oyunu oynuyorum. Elimde büyük olduğu için bazı fareler elimi rahatsız ediyor. Önerilerinizi bekliyorum.

BLOODY A9 Almanı tavsiye ederim. Bende var 2 yıldır kullanıyorum bi problemi yok. Ben bloody2100 içerisinde set olarak almıştım 200 tl ye. Şuan 350 olmuş.

Bloody A9 'un tekli fiyatı vatanda 177 TL.

Birkaç tavsiye vereyim. Bazıları 200e yakın ama en azından 50 tl için değecek mouse'ler.

Hangi tarz fare tutuş şekliniz var?

412516

Eğer benim gibi "Palm grip" tarzı tutuyorsanız ve eliniz de büyük olduğu için Bloody V7M veya V7MA'yı önerebilirim.

V7MA'yı 1.5 senedir kullanıyorum ve ne terleme sorunu oldu ne de en ufak bi' eskime.

Merhaba arkadaşlar. Maksimum 150 TL'yi geçmeyecek bir oyun faresi önerebilir misiniz? Çoğu türden oyunu oynuyorum. Elimde büyük olduğu için bazı fareler elimi rahatsız ediyor. Önerilerinizi bekliyorum.
Bloody a90 ı şiddetle tavsiye ediyorum ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum çok iyi mouse kesinlikle pişman olmazsın arkadaşımda kullanıyor Msi gibi saçma mouse sakın alayım deme hele Logitech g300s sakın.

Bloody a90 ı şiddetle tavsiye ediyorum ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum çok iyi mouse kesinlikle pişman olmazsın arkadaşımda kullanıyor Msi gibi saçma mouse sakın alayım deme hele Logitech g300s sakın.

Çoğu yerde Logitech g300s'i tavsiye ediyorlar, sen niye tavsiye etmiyorsun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı