100-150 TL arası oyuncu mouse önerisi

ebrarkadir

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir mouse ve klavye alacağım ama ne alacağım kararsızım. Sizce ne almalıyım? Performans ve tasarım açısından bu fiyata en iyisini almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Logitech G102 Prodigy Oyuncu Mouse 910-004939 Fiyatı

Bu ürünü kardeşim de kullanıyor, gayet memnun.
Evet, bunu görmüştüm. Hoşuma gitti ancak bide steelseries rival 100 düşünüyorum. İkisi arasında öneriniz ne olur ?
Başlığa göre 100-150 Lira sadece fareye ayırmışsın sanırım, Corsair Harpoon alabilirsin.
Güzel cihaz ama ekstra macro tuşu bulunmuyor o yüzden tercih etmem sanırım.

Evet, bunu görmüştüm. Hoşuma gitti ancak bide steelseries rival 100 düşünüyorum. İkisi arasında öneriniz ne olur ?

Güzel cihaz ama ekstra macro tuşu bulunmuyor o yüzden tercih etmem sanırım.
Rival 100 soyulma problemi var, tavsiye etmem. Rival 110 alabilme imkanınız varsa çok iyi olur.

Harpoon'da farenin yan kısmında makro atayabileceğin 2 adet tuş bulunuyor.

PicsArt_08-07-02.49.45.jpg

Rival 100 soyulma problemi var, tavsiye etmem. Rival 110 alabilme imkanınız varsa çok iyi olur.

Harpoon'da farenin yan kısmında makro atayabileceğin 2 adet tuş bulunuyor.

Eki Görüntüle 321532
Aslında sade ve şık bi cihaz, yan tuşları görmemiştim ama boyutu biraz küçük gibi ve mousepad'in modelini öğrenebilirmiyim ? :D

Aslında sade ve şık bi cihaz, yan tuşları görmemiştim ama boyutu biraz küçük gibi ve mousepad'in modelini öğrenebilirmiyim ? :D
G102, Rival 110 ve Harpoon hepsi küçük denilebilecek fareler zaten. Mouse pad Corsair MM800 Polaris RGB.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı