100-150 TL Fan önerisi

AirLife

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
darkFlash aquaris kasa kullanıyorum. Memnunum soğutmasından, bir sorunum yok. Ama bazen oyundayken elimi üste, arkaya götürdüğüm de bayağı sıcak hava üflüyor. Bu yüzden ek fan almayı düşünüyorum. Aşağı 2, yukarı egzoza 2 tane olacak şekilde. Kaliteli, sessiz, fiyatına göre iyi olacak bir fan önerir misiniz? Bütçe belirli değil ama çok aşmazsam iyi olur. Adet başına 100-150 TL.

@BerkayZ87

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam fan almak yerine sıvı soğutma düşünebilirsin biraz daha ekleyip. Çünkü 4 fan 150 TL'den düşünürsek 600 TL ediyor :D Tabii görsellik vs. istiyorsan bir şey diyemem bu senin tercihin.

Hocam fan almak yerine sıvı soğutma düşünebilirsin biraz daha ekleyip. Çünkü 4 fan 150 TL'den düşünürsek 600 TL ediyor :D Tabii görsellik vs. istiyorsan bir şey diyemem bu senin tercihin.

O zaman seni bulmuşken sorayım. :D Benim aklımda da sıvı soğutma vardı. Overclock yapıyorum, yükselttiğim de 100 dereceyi gördüğüm oldu. Kasa ile uyumlu olsun diye yine darkflash'ın sıvı soğutmasını buldum, almayı düşündüm.

Nedir yorumun?

O zaman seni bulmuşken sorayım. :D Benim aklımda da sıvı soğutma vardı. Overclock yapıyorum, yükselttiğim de 100 dereceyi gördüğüm oldu. Kasa ile uyumlu olsun diye yine darkflash'ın sıvı soğutmasını buldum, almayı düşündüm.

Nedir yorumun?
Bu DarkFlash sıvı soğutmalarını genel olarak tavsiye etmiyorum performansları düşük oluyor. Arkadaşımda DX240 vardı, Snowman X4 verdim ona ve Snowman X4 ile aynı sıcaklığı alıyordu Ryzen 5 3600 işlemcide. :D

Bu DarkFlash sıvı soğutmalarını genel olarak tavsiye etmiyorum performansları düşük oluyor. Arkadaşımda DX240 vardı, Snowman X4 verdim ona ve Snowman X4 ile aynı sıcaklığı alıyordu Ryzen 5 3600 işlemcide. :D

Eleyim o zaman bunu. :D Şu an T6 Ultra takılı zaten. Fazla düşünmüyorum sadece aklımda sıvı soğutma uyumlu olması için o vardı.

Geri
Yukarı