100-150 TL Fare Önerisi

Soniicc

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eski faremin sağ tuşu bazen işleyip bazen işlemediğinden kaynaklı olarak değiştirmek istiyorum. Ergonomi olarak elime oturması gerektiğinden tabanı 12 cm ve üzeri bir fare arayışındayım. Palm grip kullanıyorum. Fakat ergonomi kadar sensörü de iyi olsun istiyorum. Önerilerinize açığım.

Eski farem;
LOGITECH M500 Gaming Mouse 910-003726

Benim aklımda olan modeller;
  • Corsair Harpoon
  • James Donkey 125M
  • James Donkey 325M (Lazer fare)
  • Rival 100

Bir de oyun için alacağımdan dolayı lazer fare ile optik fare arasında bir fark var mıdır? Bunu da öğrenmek istiyorum.
Bunların dışında önerilerinize de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
logitech marka mouseları hiç ama hiç önermem bence bütçeni geliştirip rival 700 al en azından rival 300 al çünkü steelseries klavyeleri ve mouseları ile ünlü bir marka şuanda rival 700 kullanıyorum çok memnunum hayır benim bütçem bu diyorsan rival 100 veya james donkey 325M e yönelmeni tavsiye ederim

Rival 100 çok küçük bir mause ve pek ergonomik sayılmaz. Lazer ve Optik sensör arasında artık bir fark yok o farklar eskidendi. 325M doğru bir seçim olacaktır. Tam sağ el faresidir. Corsair Harpoon ve 325M arasında bir seçim yapmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı