100-150 TL Gaming mouse önerisi

Newkan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Merhaba, arkadaşlar tekrardan ben bütçeyi düşürmek zorunda kaldım ve aklımda şu mouse ve pad vardır. Sizce bu fiyata en iyisi olabilir mi?

Mouse:

Pad:

Mouse iyi, PWM3325 kullanıyor, ama ben olsam bunu alırım.
O mousepadi almayın, şok market üzerinden Rampage mouse pad alın.
@adam gibi adam 1050 ti neden inanılmaz attın?

Son düzenleme:
Ben sizin yerinizde olsam.
Yanına 30₺'ye onu almaktansa 20₺ daha verin 70x30 yine XRades 12 Model 30x25-40x40- 70x30 - 90x40 Gaming Oyuncu Mousepad Fiyatları ve Özellikleri bunu alın.

Mouse iyi, PWM3325 kullanıyor, ama ben olsam bunu alırım.
O mousepadi almayın, şok market üzerinden Rampage mouse pad alın.
@adam gibi adam 1050 ti neden inanılmaz attın?

Neden konu sahibinin attığı mousepadi almasın?

5 aydır kullanıyorum. Fare yağ gibi kayıyor, dikiş çıkması soyulma tarzı bir problemi de çıkmadı.

Evinin konumu şoka yakın olmayabilir. Ben o mousepadi almayıp Rampage olanı almasında bir neden göremiyorum.

Neden konu sahibinin attığı mousepadi almasın?

5 aydır kullanıyorum. Fare yağ gibi kayıyor, dikiş çıkması soyulma tarzı bir problemi de çıkmadı.

Evinin konumu şoka yakın olmayabilir. Ben o mousepadi almayıp Rampage olanı almasında bir neden göremiyorum.

Ben memnun değillim galiba bu üründen.

2 sene önce babam almıştı ancak çok fazla kir tutuyor ve dokusu hiç ama hiç hoşuma gitmiyor.

Dokusu neden hoşunuza gitmiyor ki? Kir tutma ve dokusu hoşuna gitmeme durumu bende yok.

Hafif delikli bir kumaşa sahip benim kullandığım, daha dün çamaşır makinesine soktum sabah kurumuştu serdim yine kirlendi bir fark olmadı.

Pütürlü bir dokusu olduğundan hoşuma gitmiyor benim.

En yakın sürede de değiştireceğim masaya da büyük geliyor 10cm. Eskiden oluyordu da kasayı çıkardım masanın üstüne yarısı boşta kaldı. :D

Zamanında 30₺'ye babam almış benden habersin 90x40 olarak sırf mouse ile uyumlu olsun diye. :)

Geri
Yukarı