100-150 TL Gaming mouse önerisi

Hocam öğretici moda nasıl erişebilirim? Bir de neden W90? W60 la arasında ne fark var?

Hocam öğretici moda nasıl erişebilirim? Bir de neden W90? W60 la arasında ne fark var?

W90'nın makro tuşları farenin orta kaydırma tuşu gibi basmaya gerek yok o yüzden. Core 3 ve 4 aktif mouse alırsanız kendisi yapar hocam modu.

V9MA da güzel. Belki para olursa değişirim yoksa memnunum.

W90'nın makro tuşları farenin orta kaydırma tuşu gibi basmaya gerek yok o yüzden. Core 3 ve 4 aktif mouse alırsanız kendisi yapar hocam modu.

V9ma da güzel. Belki para olursa değişirim yoksa memnunum.

Teşekkürler hocam bir de şu Sniper için oscar makro yazımı ile ilgili öğretici videoyu nereden bulabilirim? Genelde PUBG oynuyorum seri atan Sniper(dmr) ve tekli atan Sniper için bu şekilde bir makro yapılabilir mi?

Teşekkürler hocam bir de şu Sniper için oscar makro yazımı ile ilgili öğretici videoyu nereden bulabilirim? Genelde PUBG oynuyorum seri atan Sniper(dmr) ve tekli atan Sniper için bu şekilde bir makro yapılabilir mi?
Hocam programdan yaparak öğrenirsiniz. Çok basit.

Bakın burası. Video bende bulamadım ama basit.

Sizin için video çekeceğim.

Hocam hiç bilmediğim için çok karmaşık geliyor. Bir sürü ayar yeri var ne ne işe yarıyor ve en önemlisi değerler nasıl olmalı vs buna ilişkin öğretici video olsa keşke.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…