100-150 TL Kulak İçi Kulaklık Önerisi

mazor

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Meslek
Student
Alacağım kulaklığın kablosunun sağlam olmasını istiyorum, uzun süre kullanılabilir olmasını istiyorum. Şimdiye kadar her aldığım kulaklık maksimum 1 ay gitti lütfen kablosu ince kulaklıklar önermeyin. Cbl100 kullandım sesi falan güzeldi ama 2 haftada kablosundan dolayı sağ tarafından ses gelmemeye başladı. Bütçeyi 200'e falanda çıkartabilirim lakin kaliteli bir şey olsun önereceğiniz renk siyah tercihimdir, önerilerinizi bekliyorum şimdiden yardımcı olmaya çalışacak arkadaşlara teşekkür ediyorum :)

3 ay önce Xiomi Hybrid Pro 2 ürününü tercih etmiştim. Ses kalitesi çok hoşuma gitti şuan için gayet memnunum. Seçeneklerinden birine bu ürünü de ekleyebilirsiniz.
hocam bende bunu almayı düşünüyorum mikrofon ve sağlamlık benim için önemli ses kalitesi nasıl karşıya net aktarıyor mu ve kablo kalitesi nasıl

hocam bende bunu almayı düşünüyorum mikrofon ve sağlamlık benim için önemli ses kalitesi nasıl karşıya net aktarıyor mu ve kablo kalitesi nasıl
Altın kaplama jak ,jakın kabloya dik olması (cepteyken bükülüp bozulmaması için birebir) ve örgü kablo olması beni memnun etti.
Mikrofon kalitesi aynen şöyle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Altın kaplama jak ,jakın kabloya dik olması (cepteyken bükülüp bozulmaması için birebir) ve örgü kablo olması beni memnun etti.
Mikrofon kalitesi aynen şöyle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sizin realde sesinizi duymadığım için tam manasıyla bişey diyemiyorum anlıyamadım ama siz memnunsuzun iyi diyosunuz heralde çok teşekkür ederim

3 ay önce Xiomi Hybrid Pro 2 ürününü tercih etmiştim. Ses kalitesi çok hoşuma gitti şuan için gayet memnunum. Seçeneklerinden birine bu ürünü de ekleyebilirsiniz.
kablo kalitesi çok kötü diyorlar, kopma durumu söz konusu mudur ?

Yeni konular

Geri
Yukarı