100-150 TL Modem Önerisi

bassholder

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Modem satın almam gerekiyor TürkNet'e geçtiğim için. Fakat hangi modemi alacağıma dair bir fikrim yok. Bütçem şu an kısıtlı bir sınırım yok fakat en ucuzu en iyisi olur benim için şu an çok fazla şey aldım bu ay. O yüzden en ucuz neyse o olsun ilerde tekrar iyi bişey alabilirim. 35 Mbps bağlantım var. 16'dan yüksek 35'den düşük F/P ürün alsam da olur. 100-150 Lirayı geçmeden bir öneriniz var mıdır acaba?
ekleme:Tp Link Td854W Adsl2 Kablosuz 4 Port Hiper Hızlı Modem Fiyatı

TP-Link TD-W8960N 300Mbps ADSL2 + Modem/Router, EWAN, VPN, Fiyatı

TP-Link TD-W8961N 300Mbps ADSL2 + Modem/Router, 2x5DBi Anten Fiyatı

Bunları buldum fakat, router + modem mi yoksa router mı anlayamadım.

Son düzenleme:
Arkadaş ikinci el olarak satılan TTNET veya TT modemlerinden bahsediyor. Sahibinden de rahatlıkla bulunuyor o fiyattan.
Hangisidir hocam sizce? birisi daha eski ttnet logolu ama satan kişi v3 olarak belirtmediği için bilemiyorum. Sanırım bu o model de değil ayrıca. (TP Link sitesindeki model)

TP-LINK TD-W 9970 FİBER 300 Mbps KABLOSUZ MODEM - ADSL Modem ilanları uygun fiyatlarıyla sahibinden.com'da - 569727927

TTNET TPLINK TD 9970 MODEM 300 MPBS TERTEMİZ - ADSL Modem ilanları uygun fiyatlarıyla sahibinden.com'da - 454078228
O modemlerin sahiplerinden cevap yok. Var mı başka bir önerisi olan?

Son düzenleme:
Hangisidir hocam sizce? birisi daha eski ttnet logolu ama satan kişi v3 olarak belirtmediği için bilemiyorum. Sanırım bu o model de değil ayrıca. (TP Link sitesindeki model)

TP-LINK TD-W 9970 FİBER 300 Mbps KABLOSUZ MODEM - ADSL Modem ilanları uygun fiyatlarıyla sahibinden.com'da - 569727927

TTNET TPLINK TD 9970 MODEM 300 MPBS TERTEMİZ - ADSL Modem ilanları uygun fiyatlarıyla sahibinden.com'da - 454078228
O modemlerin sahiplerinden cevap yok. Var mı başka bir önerisi olan?
75 TL olanı al.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı