100-150 TL Oyun İçin Kablosuz Fare Önerisi

Şahin_matrak

Hectopat
Daha fazla  
Genellikle CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum ve fiyat skalası 100-150 TL olmak üzere "kablosuz" mause olursa sevinirim. Paylaştığınız sitede kapıda ödeme olursa çok makbule geçer :D Eğlenceli forumlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
150 liraya düzgün kablosuz mouse bulmanız biraz zor. Kablolu seçme imkânınız var ise, G102, Rival 100-110 alınabilir.

Razer mambaya bakmani tavsiye ederim son derece şık bir ürün ve parasına göre kaliteli
Adam 150 TL bütçem var diyor 600 TL bütçeli mouse öneriyorsunuz. Saçma önerilerde bulunmayın.

Genellikle CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum ve fiyat skalası 100-150 TL olmak üzere "kablosuz" mause olursa sevinirim. Paylaştığınız sitede kapıda ödeme olursa çok makbule geçer :D Eğlenceli forumlar :)
Bu arada mouse önerisine gelecek olursak CS:GO tarzı oyunlar oynuyorsan kablosuz önermiyoruz. Çünkü kablosuz mouselarda gecikme değerleri oluyor. Size önerim SS rival 100.

Rival 100 kullanan arkadaşlarım pek memnun değil. 5 ay sonra soyulmaya başladı. 1-2 ay sonra tıklamayı yarıda kesiyor. Örneğin CS:GO'da spray atarken birden kesiyor taramayı. G102 alın.

Rival 100 kullanan arkadaşlarım pek memnun değil. 5 ay sonra soyulmaya başladı. 1-2 ay sonra tıklamayı yarıda kesiyor. Örneğin CS:GO'da spray atarken birden kesiyor taramayı. G102 alın.
Ben yaklaşık bir sene kullandım dediğiniz sorunlardan sadece soyulma sıkıntısını yaşadım ve bu büyük bir sıkıntı değil. Basmama konusuna gelirsek böyle bir sıkıntı yaşamadım bu mouse bana profesyonel oyunculuk konusunda çok şey kazandırdı.

Adam 150 TL bütçem var diyor 600 TL bütçeli mouse öneriyorsunuz. Saçma önerilerde bulunmayın.

Bu arada mouse önerisine gelecek olursak CS:GO tarzı oyunlar oynuyorsan kablosuz önermiyoruz. Çünkü kablosuz mouselarda gecikme değerleri oluyor. Size önerim SS rival 100.
Kablosuzu önermemenizin sebebi gecikme değeri olmaması lazım, çünkü eğer alıcı ile arasında bi engel yoksa , ki olmaması gerekir, gecikme değerleri kablolu mouselardan fark etmiyor artık. Sadece o fiyata kablosuz gaming mouse alınamaz, bütçenin artması gerekiyor.

Ben yaklaşık bir sene kullandım dediğiniz sorunlardan sadece soyulma sıkıntısını yaşadım ve bu büyük bir sıkıntı değil. Basmama konusuna gelirsek böyle bir sıkıntı yaşamadım bu mouse bana profesyonel oyunculuk konusunda çok şey kazandırdı.
Sizin böyle bir sıkıntı yaşamamanız bir daha yaşamayaacağı anlamına gelmez. Soyulmaz zaten var. G102 daha mantıklı.

Sizin böyle bir sıkıntı yaşamamanız bir daha yaşamayaacağı anlamına gelmez. Soyulmaz zaten var. G102 daha mantıklı.
Dostum ben sadece böyle bir sıkıntı yaşamadım dedim arkadaşının böyle bir sıkıntı yaşaması belki onun sorunudur. Mouse benim E-spor kariyerimi başlatan mouse olarak çok başarılıdır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı