100-150 TL Ses Kartı Tavsiyesi

Tuncay Ozturk

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bugün eşeklik edip ses kartımı heba ettim ve şu an PC üzerinde hiçbir jak girişi çalışmıyor. Bu yüzden bana bu belirttiğim fiyat aralığında ses kartı lazım ve mümkünse şu an anakartın üzerinde olandan bir tık dahi olsa güzel olsun.

Anakartım MSI Z370 PC PRO.

Nasıl yaptın dersen de oyuna sinirlenip masaya vurdum ve PC kilitlendi galiba, o arada kısa devre falan yaptı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xonar DG olabilir. Şu kurda 150 TL'ye güzel ses kartı bulmak zor, ben Xonar DGX'i 160 TL'ye almıştım gayet iyi bir model o yüzden Xonar DG'yi tavsiye ederim.

Anakartınızda ALC887 var, Xonar modellerinden herhangi birisi ondan çok daha iyidir.

Xonar DG olabilir. Şu kurda 150 TL'ye güzel ses kartı bulmak zor, ben Xonar DGX'i 160 TL'ye almıştım gayet iyi bir model o yüzden Xonar DG'yi tavsiye ederim.

Anakartınızda ALC887 var, Xonar modellerinden herhangi birisi ondan çok daha iyidir.
Dediğiniz modele baktım ancak girişi benim anakarta olacak gibi değil, farklı girişi var gibi gözüküyor. Onu nasıl halledebilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı