100-150 TL sistem toplama

Arkadaşlar kendi sistemim zaten iyi ancak kendim toplayamadığım için böyle bir şey yapmak istedim. 100-150 TL'ye 2. veya 3. el Bit pazarından, Sahibinden'den ya da Letgo'dan parçalarla bir PC toplamak istiyorum. Çalışsa benim için yeter gerçekten kendim Windows kurarım geçinirim. Sadece bunun hazzına varmak istiyorum. Ancak 2. el piyasası, eski anakartlar işlemciler, chipsetler vs. hakkında çok bir bilgim yok. Nasıl bir şey toplamalıyım ya da toplayabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim.

Not: İzmir'de yaşıyorum ve isteyen arkadaşlarla birlikte toplayabiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sistem eskidir. Fakat Xp veya 7 ile google'a girer ve eski oyunları oynarsınız.

Cevaplar için teşekkürler ancak ben daha çok kendim monte edebileceğim şeyler arıyorum frekans tv kanalının sahibi gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim videoya bakacağım İzmir tarafonda bu tarz yerler var mıdır peki çankaya ya gitmeyi düşünüyorum.

Cevaplar için teşekkürler ancak ben daha çok kendim monte edebileceğim şeyler arıyorum frekans TV kanalının sahibi gibi.

Teşekkür ederim videoya bakacağım İzmir tarafonda bu tarz yerler var mıdır peki çankaya ya gitmeyi düşünüyorum.

Adamdan parçaları demonte vermesini isteyin. Yada kendiniz sokun sonradan takin. Ama işlemciyi kendiniz evde sokun. Bazı işlemciler pinli olduğundan taşıma sirasinda yamulma riski var.

Bu bilgisayarı alın sonra parçalarını ayırıp tekrar toplayın hem bu şekilde hem sistemi söker hem tekrar toplarsınız.

kendi montaj ediceksen uzay montaj yapabilirsin kasaya boşuna 50 40 tl verme pc daha hızlı olur
Uzay montaj yapabilirim.
Bu bilgisayarı alın sonra parçalarını ayırıp tekrar toplayın hem bu şekilde hem sistemi söker hem tekrar toplarsınız.

Bir de şöyle bir sorun var ki dediğim gibi İzmir'deyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı