100-150 TL Wireless adaptör önerisi

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistem konusunda az çok karar verdim. O konumda adaptör konusunda kimse bir şey demedi. Sizin kullandığınız veya önerdiğiniz bir adaptör var mı? Şu an aklımda şu var:

Bu adaptör iyi midir?

Alacağım anakartta USB 3.1 girişi olacak, 3.1 girişinden iyi bir performans alır mıyım, USB adaptör alırsam?

Linkini attığım adaptör 150 TL ancak daha ucuza bir şeyler olursa daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Varmış ama sanırım laptoplarda kullanılıyor. PCI-E almanızı tavsiye ederim. Zaten antenlerin dışa bakması için PCI-E almanız gerek.
Hocam PCI-E nereye takılıyor? Yani kasanın ne tarafında, arkadaki USB girişlerinin olduğu yerde mi?
@Lux ultisi kullanan kedi Biri 150 Mbps diğeri 300 Mbps 50 TL fazla verip 300 Mbps olanı alın.
Ben mümkün olduğunca fiyatı azaltmaya çalışıyorum, zaten internetim 25 mi 50 mi ne o yüzden büyük ihtimalle ucuz olanı tercih ederim. USB'ler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam PCI-E nereye takılıyor?

Yeşil ile işaretlediğim yere takın.
PCI-E Slot.png

Ben mümkün olduğunca fiyatı azaltmaya çalışıyorum.
Zaten bütçeniz fazla Motionless'in attıklarını alıp sağlam bir şey alabilirsiniz.
USB'ler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Asla önermem onları. PCI-E varken USB kullanılmaz.

Sistem konusunda az çok karar verdim. O konumda adaptör konusunda kimse bir şey demedi. Sizin kullandığınız veya önerdiğiniz bir adaptör var mı? Şu an aklımda şu var:

Bu adaptör iyi midir?

Alacağım anakartta USB 3.1 girişi olacak, 3.1 girişinden iyi bir performans alır mıyım, USB adaptör alırsam?

Linkini attığım adaptör 150 TL ancak daha ucuza bir şeyler olursa daha iyi olur.
Hocam ısınıp oyunlarda ping sorunu olabiliyor. Dikkat edin.

Zaten bütçeniz fazla Motionless'in attıklarını alıp sağlam bir şey alabilirsiniz.
Hocam işte fazla ama ürünleri düşürmeye çalışıyorum. Ne kadar ucuz o kadar iyi. Tabi kalitesiz parçalar da seçmeyeceğim.
Hocam ısınıp oyunlarda ping sorunu olabiliyor. Dikkat edin.
Cidden mi? Benim USB adaptörümde olmuyordu.

@tirabzonun_kaymagi O temsili resim değil mi? Yani B450M-K olma olasılığı daha yüksek çünkü.

Bu arada yine kasanın içinde kalacak antenler, o nasıl olacak? Kasanın camına çarpmaz mı?

Çok soru sordum kusura bakmayın.

Geri
Yukarı