100-150TL arası oyun klavyesi önerisi

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, bu fiyat aralığında beni üzmeyecek uygun özellikli, şık bir klavye arıyorum.
Ek not; Ürün linki trendyol olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, bende X7 var. Yıllardır klavye almadım. Fakat piyasaya baktım. Epey yüksek. Böyle bir ürün buldum. Yorumları olumlu. Bakabilirsiniz. Bloody falan epey yüksek.
Rush rıpper RK501 metal mekanik hisli ışıklı oyuncu klavyesi Game 179, 90 TL yerine 109, 90 TL.

Hocam, bende X7 var. Yıllardır klavye almadım. Fakat piyasaya baktım. Epey yüksek. Böyle bir ürün buldum. Yorumları olumlu. Bakabilirsiniz. Bloody falan epey yüksek.
Rush rıpper RK501 metal mekanik hisli ışıklı oyuncu klavyesi Game 179, 90 TL yerine 109, 90 TL.
Ürün fiyatı diğer sitelerdede baktım aynı fiyat indirim felan yok klasik TR satış siteleri pazarlaması.
Attığınız ürün Everest Rampage Kb-R66 Usb Gökkuşağı Aydınlatmalı | Trendyol bu ürün ile aynı sanırım görsel olarak space bölümünde ki işaretlerde aynı bizim türk firması sadece logosunu alt bölüme sıkıştırmış tek fark o herhalde :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı