₺100-150’ye Xiaomi Bluetooth kulaklık önerisi

Hocam öneriniz için teşekkürler ama o tarz kulaklıklar maalesef benim kulağımda durmuyor, silikonlu bir kulaklık lazım. Sırf bu yüzden iPhone kulaklığımı da kullanamıyorum.
Bahsettiğim model Haylou T15 modelidir ve silikonlu bir modeldir.
shopping.jpeg

Eğer sıklıkla mikrofonu kullanacak şekilde kullanacaksanız Airdots'u kesinlikle tavsiye etmem. 5 aydır kullanıyorum yaklaşık canlı derstir, Discord ya da telefon görüşmelerinde sizin sesiniz hariç herkesin sesini alma kabiliyeti var bu mikrofonun. Onun dışında video, film izlerken veya müzik dinlerken gayet güzel bir şekilde gidiyor. Şarjı gayet iyi. Şarj olma süresi aşırı derecede kısa. Dediğim gibi mikrofonu dışında öneririm. Bunların yanında arkadaşların attığı modeller ile kıyaslayıp size en uygun olanı bulabilirsiniz. Zaten YouTube'da böyle videolar istemediğiniz kadar var.

Eğer sıklıkla mikrofonu kullanacak şekilde kullanacaksanız Airdots'u kesinlikle tavsiye etmem. 5 aydır kullanıyorum yaklaşık canlı derstir, Discord ya da telefon görüşmelerinde sizin sesiniz hariç herkesin sesini alma kabiliyeti var bu mikrofonun. Onun dışında video, film izlerken veya müzik dinlerken gayet güzel bir şekilde gidiyor. Şarjı gayet iyi. Şarj olma süresi aşırı derecede kısa. Dediğim gibi mikrofonu dışında öneririm. Bunların yanında arkadaşların attığı modeller ile kıyaslayıp size en uygun olanı bulabilirsiniz. Zaten YouTube'da böyle videolar istemediğiniz kadar var.

Açıkçası mikrofonu hiç mi hiç önemli değil, tek istediğim ses yüksekliği ve bass yeterli derecede olsun. Teşekkür ederim. Testleri izleyip hangisini alacağıma karar vereceğim, şimdilik Haylou T15 alacağım gibi duruyor.

Arkadaşlar yüksek ses tereddütlerimden dolayı Haylou T15'i satın almakta karar kıldım. Birkaç günlük izlenimimin sonucunu buraya yazmak istedim: Kulaklığı 161 TL'ye Hepsiburada üzerinden satın aldım, distribütör garantisi var. İlk olarak kulaklığın ses seviyesi yeterince yüksek, eğer yüksek ses seviyorsanız bundan aşağı kulaklıklar sizi üzecektir, ben de bu yüzden bu kulaklığı tercih ettim. Bassları gayet doyurucu, ses kalitesi güzel; çatlama, hışırdama, dip ses yapmıyor. Beni tek kanser eden nokta kulaklığın üstündeki dokunmatiğin aşırı hassas olması; kulaklığı düzeltirken veya çıkartırken sürekli çal/durdur işlemi yapıyor, komik olan durum ise bilerek şarkıyı durdurmam veya geçmem gerekirken aynı hassasiyeti yakalayamıyorum :D onun dışında ürünün kutusu 2200 mAh kapasite ile geliyor ve 60 saate kadar kulaklığı şarj edebildiğini söylüyorlar. Ayrıca powerbank olarak da kullanabiliyorsunuz, üzerinde USB çıkışı var. İlk aldığımda sağ kulaklık çalışmıyordu, daha sonra resetleme falan yaparak düzelttim ama sürekli bağlantı problemi yaşıyorum, bir kulaklık çalışmıyor, kapatıp açmam falan gerekiyor, belki sorun bendedir henüz alışamadım. Kesinlikle öneririm tam bir F/P ürünü :like:

Yeni konular

Geri
Yukarı