100-170 TL arası kulaklık önerisi

ahmet canbaz

Centipat
  • Rampage mirACLE-X2.
  • Rampage mirACLE-X2 Plus.
  • Gamepower medusa.
  • Rampage mirACLE-X3.
  • Rampage SN-RW8 cobra.
  • Tigoes X5 kulaklık.
  • Rampage mirACLE-X5.
  • Gamepower tinker V2.
  • Rampage RM-K1 pulsar.
  • James Donkey 711.
  • James Donkey 710.
  • Rampage SN-RW66 Alpha-X.
Bu kulaklıklar arasında kaldım ama en önde Rampage mirACLE-X2 gibi duruyor bence öneren videolar var rahatlık ve ses kalitesi olarak tabii sizlerinde önerileri önemli benim için sizce hangisi alınmalı veya başka öneriniz var mı?

Ben bu gün sipariş edeceğim Miracle x2 plus RGB'den
ben alamadım parayı harcadım şuan 90 tl var birikince bende bunlardan biri alacağım.
James Donkey 712
güzel ama pahalı.

Ben alamadım parayı harcadım şu an 90 TL var birikince bende bunlardan biri alacağım.

Güzel ama pahalı.

Rampage Rm-19 Forte-Y RGB 7.1 Oyuncu Kulaklığı Gaming Kulaklık dostum ben bunu N11'den sipariş ettim 4'de aldım direkt kargoya verdiler orijinal ürün garantili eğer istersen ındırımdeyken al derım kullanıcı yorumları ve eleştiriler bayağı iyi RGB'siz modelı 140 TL miracle ile karşılaştırdığımda bir tık daha üstü ve 5 liralık bir farkı vardı db, ohm değerleri daha üstündü.
Bir de james öneren arkadaş keşke bilgisayarın ohm eşiğini sorsaymış ezbere söylenmemesi gerek aksi taktirde iyi bir kulaklıkta olsa neticede ohm eşikleri uyuşması gerek 112 db düşük kalır ohm kurtarmaz ise ben forte-y F/P ürünü aldım kullanan arkadaşım da var son dakika araştırıp aldım memnun kalırsın ben yaza kadar idareten aldım ASUS ROG STRIX Fusion 300 almaya niyetim var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı