100-170 TL Kulaklık Önerisi

AlicanKaradas

Hectopat
Daha fazla  
100-170 lira civarında bütçem var. Kulaklık önerileriniz var mı? Oyun ağırlıklı kullanacağım.

Aklımda olan birkaç model var bunları da değerlendirebilirsiniz;

Creative Sound Blaster Tactic 3D Fury
Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha. Bu iki ürün 150-160 civarında buldum bunlar hakkında görüşleriniz nelerdir?

Bir de; SS Siberia 200, CoolerMaster Ceres 300 var.

Snopy markasından uzak durmanızı tercih ederim çok fazla sorun yaşadım.
Aynen katılıyorum fakat snopy markasından aldığım ucuz ürünlerde böyle sorunlar yaşadım fakat hem snopy hemde everest rampage markasının ortak yaptığı klavye ve mouselar fena değildir.
Yani şöyle diyeyim, eğer snopy' nin ucuz ürünlerini alırsan orası burası çıkar kolay kırılır özelliklede kulaklıklar, fakat daha pahalı ürünlerde snopy fena değildir bana göre.

HyperX Cloud Stinger modelini tavsiye ederim, fiyatı şu an 179 TL. Alternatif olarak Siberia 200 de alınabilir. Bahsettiğiniz Creative kulaklıklarının malzeme kalitesi berbat, şu an fiyatları yurtdışında 15-20 dolar falandır. Onların yerine Ceres 300 daha alınabilir bir kulaklık, fiyatınının hakkını veriyor.

HyperX Cloud Stinger modelini tavsiye ederim, fiyatı şu an 179 TL. Alternatif olarak Siberia 200 de alınabilir. Bahsettiğiniz Creative kulaklıklarının malzeme kalitesi berbat, şu an fiyatları yurtdışında 15-20 dolar falandır. Onların yerine Ceres 300 daha alınabilir bir kulaklık, fiyatınının hakkını veriyor.

Peki Ceres 300 ile Siberia yada Stinger arasındaki fiyat farkına değer mi? Ceres şuan 110 liraya var görünüyor. SS ve Stinger 180 lira. Aradaki 70 liralık fiyat farkına değer mi?

Bence aradaki fiyat farkına değer ama Ceres 300'de fiyatına göre gayet iyi bir kulaklık ve GameEkstra'da 80 TL'ye satılıyor şu anda.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı