100-200 bin TL ile yapılabilecek yatırımlar neler?

Bu tüm yatırım türlerinde geçerli oluyor o zaman. Paranın değeri enflasyona bağlı ve enflasyonun düşmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Yani kimse yatırım yapmasın.

Her yatırım türü faizle eşit mi kazandırıyor? Faizden daha fazla kazandıran yatırımlar yok mu? Faiz uğraşmak istemeyen ya da bir yatırım için belli bir zamanı bekleyen ve o zaman gelene kadar parası boş boş durmasın isteyen yatırımcılar için uygundur. Ben zaten faize yatırmasın demiyorum verdiğim örnekte faize yatırınca 10.000 zarar etmiş gibi olan bir insan faize yatırmayıp parayı elinde tutsa 25.000 zarar etmiş olacaktı. Arkadaşın sorduğu soruya cevap vermek için yazdım.

GPU madenciliği yapabilirsiniz. (bilgi sahibi olursanız daha iyi olur).

Bu işleri pek anlamıyorum. Nereye depolanıyor bu? Nerde yazacak kaç bitcoinim olduğu, nasıl satacağım bilmiyorum.

Altın veya dolar olabilir. Dolar 2020 basında 5 TL küsur iken 7 TL kusurle kapadı yılı.

Okul servisi veya taksi işinde iyi para var. Ama emin ol Bitcoin işinde bence daha karlı olursun. Bitcoin fiyatları her gün artıyor. Eskiden 20-30-tl olan Bitcoin şimdilerde 250 bin TL olmuş.

O işi nasıl yapacağım ben de yapmak istiyorum.
Uzun iş ama gerek Technopat olsan gerek Youtube olsun rehberler mevcut. Para konusunda Flash Bellek gibi cüzdanlar veya site/yazılımlar var hangisi işine gelirse.

Bitcoin. Yıl sonu %70-80 kâr bekliyorum. Ytd.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…