100-200 lira F/P termal macun önerisi

cagri.koc

Decapat
Daha fazla  
100-200 liralık bir termal macun kullanmam sıkıntı yaratır mı? Ne kadar zamanda bir değiştirmeliyim? Termal macun bozulur mu? Çünkü uzun bir süredir bekleyen bir termal macunu uygulamıştım.

100-200 liralık bir termal macun kullanmam sıkıntı yaratır mı? Ne kadar zamanda bir değiştirmeliyim? Termal macun bozulur mu? Çünkü uzun bir süredir bekleyen bir termal macunu uygulamıştım.

200TL bile fazla termal macun piyasasına göre, yani bir sorun çıkarmaz, aşırı şekilde kullanıyorsanız sistemi render tarzı işlerle uğraşıyorsanız 6 ay, direkt oyun oynayıp gündelik işlerde kullanıyorsanız 1 yılda 1 değiştirmelisiniz. Termal macun önerisine gelirsekde F/P açısından Arctic MX4 (Teknobiyotik'den alın çünkü bu zamanda orijinalini bulmak zor) eğer F/P önemli değil 1gram olsa da olur yeter ki daha iyi performansı sağlasın diyorsanızda thermal grizzily Kryonaut öneririm ancak MX4 almanız fp açısından daha iyi olur MX4'ün 4 gramı 100TL iken Kryonaut'un 1 gramı 170TL fakat birinin iletim değeri 8,5 diğerininki 12, 5

Termal iletkenlik: 9.1W/m-k
Boyut: 4gr
Yoğunluk: 2,7 g/cm³

Kutu içerisinde spatula da gönderiyorlar. Yaklaşık 1 yıldır hem laptop hem masaüstü sistemlerimde kullandım. Ryzen 5 5600 için en fazla 68 derece gördüm, tabi sıvı soğutma ile.

Bu bütçeye alacağınız macunların çoğunda en fazla 1-2 derece fark oynar sadece, o yüzden önerilen macunlardan herhangi birini alabilirsiniz direkt.

Geri
Yukarı