100-200₺ mikrofonlu kulaklık önerisi

simgebas

Decapat
Daha fazla  
Notebook bilgisayarımda tek jak girişi var. Ben işimi sağlama alabilmek için mikrofonu ve kulaklığı yani ikisini de çalıştıracak USB girişli kulaklık istiyorum. İkisi de olsun. Çünkü tek jaklı, Trust marka 30₺lilik bir mikrofonlu kulaklığı denedim.
Mikrofonu çalışmadı. Sanırım bozuktu bilmiyorum, cihazı yeni almıştım. Geri verdim. Şimdi kaliteli mikrofonu çok güzel çalışan, kulaklık sağlam sesi olan 100-200 arası bir kulaklık önerisi yaparsanız sevinirim.
Teşekkür ederim.

Hocam yanlış anlamayın ama Sharkoon'u önermiyorum ben.
Redragon Scylla Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Düzeltme : Sharkoon PSU'lar eşittir C4.

Neden? Önerilerim;

Çevremden duyumlarım sadece fakat ben yine de önermiyorum pek.

Arkadaşımda önerdiğiniz kulaklık vardı, bozuldu 6 ay içinde bilmiyorum nedendir ama belki kardeşi bozmuştur bilemem. :)
PSU ile kulaklığı nasıl bir tuttunuz aklım ermiyor. Ayrıca 1 ürün kötü olduğu için tüm markayı kötülemek nasıl bir şey? O zaman Corsair çöp.
Hocam sakin olun ben o modelden arkadaşımda da vardı, ondan dedim.

Gerginliğe gerek yok, yanlış bilgi verdiysem raporlayınız.

Bu işleri bilen büyüklerim, şimdi ben hangi kulaklığı almalıyım? Karasız kaldım.

USB girişli istemiştim ben. Ben de zaten tek jak girişi var ikisini nereye takacağım?
Önerdiğiniz red dragon usb girişli mi?
Redragon Scylla Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Düzeltme : Sharkoon PSU'lar eşittir C4.
Usb girişi var mıdır? Mikrofonu tam olarak nerde bunun?

Düzeltme: Sharkoon PSU'lar eşittir C4.

Neden? Önerilerim;

Önerdikleriniz de iyidir, sağ olun. Şu an baktım, bir 50₺ açığım var. Yani 150₺ gibi bir param var. Netten baktım da Rampage K29 Thunder Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık Işıklı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu kulaklığı gördüm. Kullanan veya bilen varsa nasıl iyi midir? ya da 100-150₺ arası önerir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı