100₺ mikrofonlu kulaklık önerisi

simgebas

Decapat
Daha fazla  
Notebook bilgisayarım var. Tek jak girişi var. Skype Zoom üzerinden görüşebilmek için mikrofonlu kulaklık arıyorum. Telefon kulaklıkları bir türlü olmuyor. Ses geliyor, mikrofon çalışmıyor Laptop'ta.
Bunu da göz önüne alarak, sınır 100₺ ve altında, güzel, memnun kaldığınız, mikrofonlu kulaklık önerirseniz sevinirim^^

Bu arada jak çoklayıcı mı ne var diyorlar öyle bir şey duymuştum. Nette araştırdım ama çıkmıyor. Onun adını da veya bulursanız link atın rica ediyorum.

Teşekkürler şimdiden ;)

Jak çoklayıcı denen Y splitter, onun için ayrı bütçe belirtin ancak zaten laptop'ta kombo jak var, gerek yok.
Zor bir fiyat aralığı, çok bir performans beklemeyin. Bu ürünü usb girişiyle de kullanabileceğiniz için öneriyorum. Frisby FHP-G1414B 3.5mm+USB Kablolu Gaming Kulaklık - incehesap.com
Tam bir çöp.

Notebook bilgisayarım var. Tek jak girişi var. Skype Zoom üzerinden görüşebilmek için mikrofonlu kulaklık arıyorum. Telefon kulaklıkları bir türlü olmuyor. Ses geliyor, mikrofon çalışmıyor Laptop'ta.
Bunu da göz önüne alarak, sınır 100₺ ve altında, güzel, memnun kaldığınız, mikrofonlu kulaklık önerirseniz sevinirim^^

Bu arada jak çoklayıcı mı ne var diyorlar öyle bir şey duymuştum. Nette araştırdım ama çıkmıyor. Onun adını da veya bulursanız link atın rica ediyorum.

Teşekkürler şimdiden ;)

Kendim kullanıyorum zamanında 70'e almıştım.
Mikrofunu derser için ideal tabii kendi fikirim oyundada bu fiyata üzmez bir kullaklık.
Ama uzun süre kullanımda kafa patlatıyor desem yalan olmaz benim kafam büyük.

Kendim kullanıyorum zamanında 70'e almıştım.
Mikrofunu derser için ideal tabii kendi fikirim oyundada bu fiyata üzmez bir kullaklık.
Ama uzun süre kullanımda kafa patlatıyor desem yalan olmaz benim kafam büyük.
Bu kulaklık için kulak ve mikrofon ayırıcı almam gerekiyor mu?

Bu kulaklığı almanı hiç tavsiye etmem sonra kulağın falan acır eğer BİM'e gelen polosmart kulaklığı bulabilirsen bu fiyata işini görecektir.
Onun da iki ucu var diye biliyorum. Yanlışım varsa düzelt. Mikrofon ikisi bi arada olan bi ayırıcı var ondan alauym peki?
Bu kulaklığı almanı hiç tavsiye etmem sonra kulağın falan acır eğer BİM'e gelen polosmart kulaklığı bulabilirsen bu fiyata işini görecektir.
Onun da iki ucu var diye biliyorum. Yanlışım varsa düzelt. Mikrofon ikisi bi arada olan bi ayırıcı var ondan alayım peki?

Geri
Yukarı