100-200 TL aralığında Speed-normal mouse pad önerisi

• Konuyu başlatan revv
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 281

revv

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, FPS ve MOBA oyunlari oynuyorum, mouse pad klavye + fareyi kapatacak sekilde olursa cok iyi olur. Razer Viper Mini kullandigim icin Speed daha iyi olur herhalde, ancak cok fark etmez bildiginiz guzel klavye + mouse kaplayan pad varsa atabilirsiniz, teşekkürler.

Selam, FPS ve MOBA oyunlari oynuyorum, mouse pad klavye + fareyi kapatacak sekilde olursa cok iyi olur. Razer Viper Mini kullandigim icin Speed daha iyi olur herhalde, ancak cok fark etmez bildiginiz guzel klavye + mouse kaplayan pad varsa atabilirsiniz, teşekkürler.
Game-X Xxl 90*40 Cm Oyuncu Mousepad Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol ben bunu kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

Mkey Gaming Mosuepad RGB LED eğer RGB isterdeniz alabileceğiniz en kalitelisi bu olur herhalde

Kaç cm istiyorsunuz? Masa uzunluğunuzu söyler misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı