100-200 TL Klavye Önerisi

A. Velestine

Decapat
Merhabalar, DADG2 sistemini sipariş verdim geçen gün. Klavyem eksik bir tek. Alttaki seçenekler hakkında yorumlarınız nedir? Sizin de önerileriniz varsa beklerim. Görünüş olarak da hoş bir görüntüsü olsun lütfen.

Arkadaşlar bugün almak isyorum. Tüm tavsiyelere açığım.

Son düzenleme:
Rampage rapido güzel gözüküyor ama bazıları rampage önermiyorlar G103 öneriyorlar ikisine de bakmalısınız. Ama ben olsam bende Rampage Rapido Plus alırdım o işin ayrı tarafı :D

Rampage rapido güzel gözüküyor ama bazıları rampage önermiyorlar G103 öneriyorlar ikisine de bakmalısınız. Ama ben olsam bende Rampage Rapido Plus alırdım o işin ayrı tarafı :D
Ben de öyle düşünüyorum. G 103 görsel olarak çok kaba geliyor bana. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Outlet ürünü fakat garantisi var.

Ben de öyle düşünüyorum. G 103 görsel olarak çok kaba geliyor bana. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Outlet ürünü fakat garantisi var.

Benim aydınlatmalı klavye seçmemin nedeni gece yazı yazarken tuşları görebiliyor olmam. Ayrıca ışıklı olsun güzeldinden olsun. Ben tuş dizilimi bakımından alışkın olduğum Türkçe dizilimli olan Rapido klavyeyi tercih eder 50TL 'yi kumbaraya atardım ama şu da bir gerçek Cooler Master'in klavyesi Rampage'den daha iyi olur. Fiyat aralığı sizin için önermli değilse Cooler Master klavyeyi tercih etmek daha iyi bir fikirdir gibi geliyor bana. Fakat ben bu siteyi daha önce hiç görmedim siz güvenilir olduğundan emin olmadığınız sitelerden alışveriş yapmayın.

Sizin yerinizde olsam Rampage markasına bulaşmazdım, uzun ömürlü kullanım açısından sıkıntı. Outlet ürünü genel olarak mağazada denendiği için biraz ellenmiş olur. Eğer böyle bir takıntınız yoksa, aldıktan sonra ıslak mendil tarzı birşeyle silerek temizleyip kullanabilirsin. :D

Benim aydınlatmalı klavye seçmemin nedeni gece yazı yazarken tuşları görebiliyor olmam. Ayrıca ışıklı olsun güzeldinden olsun. Ben tuş dizilimi bakımından alışkın olduğum Türkçe dizilimli olan Rapido klavyeyi tercih eder 50TL 'yi kumbaraya atardım ama şu da bir gerçek Cooler Master'in klavyesi Rampage'den daha iyi olur. Fiyat aralığı sizin için önermli değilse Cooler Master klavyeyi tercih etmek daha iyi bir fikirdir gibi geliyor bana. Fakat ben bu siteyi daha önce hiç görmedim siz güvenilir olduğundan emin olmadığınız sitelerden alışveriş yapmayın.
Adadaki 50 TL beni fazla zorlamayacak ama klavyeye de o paraları vermeyi çok saçma buluyorum şu an, bilemedim :)

Adadaki 50 TL beni fazla zorlamayacak ama klavyeye de o paraları vermeyi çok saçma buluyorum şu an, bilemedim :)
Benim fikrimce bir mal alınırken iyisi alınmalı. Aradaki 50TL bütçenizi zorlamayacaksa kaliteli olanı alın. Bu kadar para verilir, verilmez olsaydı o klavyeleri de alan olmazdı :D Bence alacakken iyisini alın belki 6 ay belki 1 yıl daha fazla kullanırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı