100-200 TL Kulak içi kulaklık önerisi

JBL C100SI , Sennheiser CX200, CX 275s'e sahip biri olarak hiç birini önermiyorum. Özellikle JBL C100SI gerçekten kötü.

Aşağıdaki kulaklıkları öneriyorum. Satın alırken mikrofonlu seçeneği seçmeniz gerekiyor.

KZ ZSN

Yersen FEN-2000 (Mikrofonu bulunmuyor)

KZ ED16

JBL C100SI , Sennheiser CX200, CX 275s'e sahip biri olarak hiç birini önermiyorum. Özellikle JBL C100SI gerçekten kötü.

Aşağıdaki kulaklıkları öneriyorum.
Önerdiğin kulaklıkları kullanıyor musun? Karşılaştırma anlamında soruyorum.

Önerdiğin kulaklıkları kullanıyor musun? Karşılaştırma anlamında soruyorum.
Günlük olarak KZ ZSN'i kullanıyorum. Diğer ikisini kullanmıyorum genellikle.
KZ ED16'nın bassları KZ ZSN'e göre biraz daha iyi fakat kulağın üzerinden geçirilen yeri rahatsız. KZ ZSN'deki kabloyu ED16'ye takabiliyorsunuz isterseniz. Onun dışında hemen hemen aynı ses kaliteleri.

Yersen FEN-2000 verdiğiniz paranın hakkını veriyor. Kutunun içerisinden normal ve memory-foam olmak üzere kulak uçları ve taşıma çantası çıkıyor.
Sound signature olarak Yersen FEN-2000 V-shape'e sahip KZ ZSN ve ED16 ise balanced. Rock türünde şarkılar dinliyorsanız Yersen FEN-2000 daha uygun.

Günlük olarak KZ ZSN'i kullanıyorum. Diğer ikisini kullanmıyorum genellikle.
KZ ED16'nın bassları KZ ZSN'e göre biraz daha iyi fakat kulağın üzerinden geçirilen yeri rahatsız. KZ ZSN'deki kabloyu ED16'ye takabiliyorsunuz isterseniz. Onun dışında hemen hemen aynı ses kaliteleri.
Teşekkürler ederim bilgilendirme için.

Şu an Sennheiser Cx 200 Street II kullanıyorum bir gün Çin'den kulaklık almayı düşünürsem KZ ZSN aklımda bulunur.

Aşağıdaki kulaklıkları öneriyorum. Satın alırken mikrofonlu seçeneği seçmeniz gerekiyor.

KZ ZSN

Yersen FEN-2000 (Mikrofonu bulunmuyor)

KZ ED16
Hocam gearbest ya da alixpressten bunları aldığında vergi ödedin mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı