100-200 TL mouse önerisi

Hocam sensörü nasıl. anı dönüşlerde takılma yaşarmıyım?
https://www.trendyol.com/xrades/g50...jfWmomQDNdjZTpbekoNwTk_szLhohptMaAt-lEALw_wcB bu mouse nasıldır bir bilginiz varmıdır.

g102 yada redragon octopus m712 arasında kaldım.
Redragon tarafındaki ürünün sensörü giriş seviyesi diyebilirim ki zaten bu bütçe dahilinde doğal. Daha iyi sensörlerin olduğu ürünlerde kasa oranı düşürülüyor ki Katar Pro en bilinen örneklerden ama size ufak geliyor. Xrades konusunda bir şey diyemem. Belli ki hazır bir fare tasarımı üzerinden sunulmuş bir ürün. Bilgim yok o açıdan. G102'nin de piyasada sahteleri olabiliyor ve tıklama sorunları da yaratabiliyor. M712'nin de mükemmel bir yanı yok ama kağıt üstünde iyi duruyor.

Redragon tarafındaki ürünün sensörü giriş seviyesi diyebilirim ki zaten bu bütçe dahilinde doğal. Daha iyi sensörlerin olduğu ürünlerde kasa oranı düşürülüyor ki Katar Pro en bilinen örneklerden ama size ufak geliyor. Xrades konusunda bir şey diyemem. Belli ki hazır bir fare tasarımı üzerinden sunulmuş bir ürün. Bilgim yok o açıdan. G102'nin de piyasada sahteleri olabiliyor ve tıklama sorunları da yaratabiliyor. M712'nin de mükemmel bir yanı yok ama kağıt üstünde iyi duruyor.

Çok kararsız kaldım. Düşük sens oynadıgım için hızlı dondurmem lazım. Hızlı dondürüncede takılma ya da yere bakma sorunu cıkıyor mesela Rampage R-85 gibi.

Xradesin G502 Hero mousınden vazgeçtim belli değil. Katar Pro güzel bir mouse ama elıme küçük gelidği için olmaz rahat edemıyorum. Redragon ıncelemem lazım. G102 sahteleri var çift tıklama sorunu vardiyorlar aslında Logitech'e dırek cıft tıklama sorunlu dıyorlar ama hiç karşılaşmadım G300s tede ve G213'te de.

Şu an klavyeden mouseyı hareket ettırıyom. :D

G502 replikası fare, logosu ters dikkat ederseniz. Elinizi ölçme zahmetinde bulunursanız biraz daha iyi yardımcı olmaya çalışırım.

G502 replikası fare, logosu ters dikkat ederseniz. Elinizi ölçme zahmetinde bulunursanız biraz daha iyi yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam samirim aciklamayi tam okumuyorsunuz. Elimi olcemiyorum olcecek bir şey yok ve blody A90 olculeriyle ayni.

Geri
Yukarı