100-200 TL mouse önerisi

ZerTV

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar.

100-200 TL arası bir mouse alacağım. Kulandıgım mouse saçma şekilde bozuldu.

Mouse tutuşum: Fingertip grip.

Kulandığım mouseler: Blody a 90, Logitech G300s ( elimde kayboluyordu mouse.),Rampage smx R85 gentle.

Elim boyutu: Büyük ve blody a 90 mouse tam oturuyor.(elimi ölcemiyeceğim.)

Oynadığım oyunlar: Osu, CS:GO ve hikayeli oyunlar.

Aklım dakiler: Logitech G102.
https://www.trendyol.com/xrades/g50...jfWmomQDNdjZTpbekoNwTk_szLhohptMaAt-lEALw_wcB bu mu yoksa g102 mi?

Son düzenleme:
Yani inanılmaz kaliteli bir mouse değil ama bu fiyat aralığında seni üzmeyecek ürünlerden bir tanesi. E sporcu gibi oynamıyorsan herhangi bir problem yaşayacağını düşünmüyorum. Uzun süre keyifle kullandım bir sıkıntısını görmedim. Gidip Preo/İnca gibi bir markanın sadece 3 kademe DPI ayarlamalı bir ürününü almaktansa bu çok daha cazip. Bütçemi sonuna kadar kullanacağım dersen de bu ürün biraz daha kaliteli ve daha hassas DPI ayarlama yapabilirsin.

Son düzenleme:
Dostum bütçeyi artıramam dedin farkındayım ama kafam rahat olsun uzun süre mouse tarafından yüzüm gülsün dersen bir şekilde 100 TL daha ekleyip bunu al. Ayrıca da beğenmezsen kolayca iade edersin Amazon sıkıntı çıkarmıyor asla.

hocam bu mouseyi almaya dusunmuyorum elıme baya kücük gelir.
Dostum bütçeyi artıramam dedin farkındayım ama kafam rahat olsun uzun süre mouse tarafından yüzüm gülsün dersen bir şekilde 100 TL daha ekleyip bunu al. Ayrıca da beğenmezsen kolayca iade edersin Amazon sıkıntı çıkarmıyor asla.

hocam 100 tl ekleyebilsem keşke.

Geri
Yukarı