100-200 TL Oyuncu Faresi Önerisi

Executioner

Kilopat
Daha fazla  
Araştırdığım kadarıyla şu ana kadar beğendiklerim şunlar:

• Monster Pusat V6
  • Rival 110
  • Rival300S
  • G102S
Bunların içinden hangisini önerirsiniz? Rival 300s bütçeyi biraz aşıyor ama genelde öneriliyor diye yazdım. Kronik soyulma sorunu varsa almayacağım. Ellerim pek büyük değil, şu anda kullandığım Everest SGM-X7'yi anca kavrayabiliyorum. Bunların dışından öneriniz olursa da yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

200 ₺ satılıyor. Kargo ücreti ile 210 civarına denk gelir diyelim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

200 ₺ satılıyor. Kargo ücreti ile 210 civarına denk gelir diyelim.

Hocam 300s'in yorumları pek iyi değil ayriyeten elime büyük gelir gibi duruyor. Ben şu anda logitech-monster arasındayım.

300S büyük bir mouse, eğer eliniz ben gibi küçükse Rival 110 müthiş bir tercih olacaktır.

O modelde yanlardaki plastikler soyuluyormuş belirli kullanım süresinden sonra.

Hocam 300s'in yorumları pek iyi değil ayriyeten elime büyük gelir gibi duruyor. Ben şu anda logitech-monster arasındayım.

O modelde yanlardaki plastikler soyuluyormuş belirli kullanım süresinden sonra.
Yanlışınız var hocam. Dediğiniz soylma olayı Rival 100 de mevcuttu ancak Rival 110 ile bu sorun çözüldü. 5-6 ayı geçti kullanıyorum ve ilk günkü gibi :)

Yanlışınız var hocam. Dediğiniz soylma olayı Rival 100 de mevcuttu ancak Rival 110 ile bu sorun çözüldü. 5-6 ayı geçti kullanıyorum ve ilk günkü gibi :)

Doğrudur karıştırmış olabilirim. Ancak daha yeni almışsınız zaten ilk günkü gibi olması beklenir :) Asıl kalitesi 3 yılın ardından belli olur. Yalnız ürün,seviyesine göre baya pahalı geldi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı