100-200₺ ve 600-700₺ mikrofon önerisi

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
Şu anda SteelSeries Arctis 1'in mikrofonunu kullanmaktayım ve gerçekten memnun değilim, gerek dip ses alması olsun gerek aldığı sesin çok robotik, pikselli olması olsun. 100-200₺ bandında ve 600-700₺ bandında mikrofon önerir misiniz? Kullanım amacı YouTube ve Twitch belgesel videoları için olacak.

Şu anda SteelSeries Arctis 1'in mikrofonunu kullanmaktayım ve gerçekten memnun değilim, gerek dip ses alması olsun gerek aldığı sesin çok robotik, pikselli olması olsun. 100-200₺ bandında ve 600-700₺ bandında mikrofon önerir misiniz? Kullanım amacı YouTube ve Twitch belgesel videoları için olacak.

İyi bir ses kartınız varsa BM 800.

Hocam klasik olacak ama Behringer C-1 önerebilirim. Ses kartı istemezseniz C-1U da alabilirsiniz. Ama bu işte daha ilerlemek istiyorum derseniz ses kartıyla birlikte C-1 almanızı tavsiye ederim. Geçtiğimiz şubat ayında Behringer C-1 kondenser mikrofon ve UMC22 ses kartını 700 liraya yakın bir fiyata almıştım. Fiyatları biraz artmış olsa da iyice araştırarak uygun fiyata çözebilirsin.

İyi bir ses kartınız varsa bm 800.

Hocam klasik olacak ama Behringer C-1 önerebilirim. Ses kartı istemezseniz C-1u da alabilirsiniz. Ama bu işte daha ilerlemek istiyorum derseniz ses kartıyla birlikte C-1 almanızı tavsiye ederim. Geçtiğimiz şubat ayında Behringer C-1 kondenser mikrofon ve umc22 ses kartını 700 liraya yakın bir fiyata almıştım. Fiyatları biraz artmış olsa da iyice araştırarak uygun fiyata çözebilirsin.

Maalesef ses kartına hem bütçem yetmiyor, hem de ses kartı takacak PCI-e slotum yok. Ses kartı gerektirmeyen veya dahili ses kartı ile gelen var mıdır?

Ek olarak ses kartım MSI B450M-a pro maxın dahili ses kartı

Maalesef ses kartına hem bütçem yetmiyor, hem de ses kartı takacak PCI-e slotum yok. Ses kartı gerektirmeyen veya dahili ses kartı ile gelen var mıdır?

Ek olarak ses kartım MSI B450M-A Pro Max'ın dahili ses kartı

Hocam gelecekte Phantom Power alamaz mısınız?
Direk jak kablosuyla bağlanıyor.

Hocam gelecekte Phantom Power alamaz mısınız?
Direk jak kablosuyla bağlanıyor.

Phantom ne işe yarıyor? Ses kartlarından farkı tam olarak nedir? Ek olarak BM800 mü Behringer C1-u mu?

Phantom ne işe yarıyor? Ses kartlarından farkı tam olarak nedir? Ek olarak BM800 mü Behringer C1-u mu?

Hocam ses kartı hem güç verir hem de ses kartı üzerinden ayar verebilirsiniz diye biliyorum. Phantom Power sadece güç veriyor. Son sorunuz için YouTube'daki ses testlerine bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı