100-200TL Fare önerisi

Bütçe
200
Öyle diyip Gamepower Rampage mi önerecekseniz diye yargı atan birisi için bence ideal bir terim öyle değil mi @463895 ?

Savunmasız kalmışsınız şimdide tecrübelerinizi dile getiriyorsunuz. Sizde sorun çıkmadı diye alınabilecek bir model olmaz bir ürün. Attığım konuyu okursa herkes neden alınmaz onu anlar:
Başka mesaj yazmayacaktım ama duruduramıyorum kendimi, ben onlarca masada milletin terli elleriyle, berbat muamelelerle kullandığı G102'de sıkıntı yaşamadım, kendim kullandığım G203 LS'de sıkıntı yaşamadım. Tek bir mouse kullanıp yazmıyorum buraya. Her mouse'da sıkıntı çıkabilir.
Şans işi? Lightsync modelinde kronik herhangi bir sorun yok.
Anlamazlar hocam boşver.

Arkadaşlar tartışmayı fazla uzattınız birbirimizi bir mouse için kırmaya gerek yok. Ben gidip deneyebilirsem deneyeceğim yoksa direk alacağım başta G300s almayı düşünüyordum ama şu an Corsair Katar Pro çok cazip geldi bilemiyorum. Hepinize yanıtı için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Başka mesaj yazmayacaktım ama duruduramıyorum kendimi, ben onlarca masada milletin terli elleriyle, berbat muamelelerle kullandığı G102'de sıkıntı yaşamadım, kendim kullandığım G203 LS'de sıkıntı yaşamadım. Tek bir mouse kullanıp yazmıyorum buraya. Her mouse'da sıkıntı çıkabilir.

Anlamazlar hocam boşver.
G203'te kronik sorun yok, yoksa hala eksik ve kötü bir fare.

Yeni konular

Geri
Yukarı