100-220 TL Laptop Soğutucu Önerisi

Kardeşim daha dün teknosa da gördüm set halinde (soğutucu+hoparlör+kulaklık+mousepad+mouse (bu kadar dı yanılmıyorsam)) hepsi 100lira. Marka preo, kalitesini bilmiyorum

GT-I8190 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Set halinde 100liraysa tahminimce soğutucu 30-40 liralıktır fakat mouse, mousepad gibi ekipmanlara ihtiyacım yok.

Cooler MAster Notepal İnfinite Evo.
Bunun siyahı var mı iş yapar mı?

Önemli olan performans, laptopun altında kalacak şeyin görünümüne takılma. Ürünün sağı solu önü ve arkası siyah plastik sadece üstü yani laptopa bakan kısmı alüminyum yani görüntün bozulmaz merak etme nasıl olsa oyun oynarken ekrana değilde soğutucuya ve bilgisayara uzaktan bakıyorsun.

Önemli olan performans, laptopun altında kalacak şeyin görünümüne takılma. Ürünün sağı solu önü ve arkası siyah plastik sadece üstü yani laptopa bakan kısmı alüminyum yani görüntün bozulmaz merak etme nasıl olsa oyun oynarken ekrana değilde soğutucuya ve bilgisayara uzaktan bakıyorsun.
Aslında o bilgisayarın soğutma performansı iyi, ek soğutucu olmadan da kullanabilirsin. Alacaksan da Infinite Evo modeli iyidir.

Peki bir sorum daha olucak, ben laptopun bataryasını çıkarttığım zaman soğutucuyu taksam bir zararı falan olur mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı