100-220TL FPS oyunları için mouse önerisi

Bütçe
100-220

Erdenay

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 100-220 arası mouse arıyorum, elim erkek eline ortalamasına göre bir tık küçük. FPS oyunları için alacağım hangi mouse u önerirsiniz?

Seç beğen al. :D

Selam arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 100-220 arası mouse arıyorum, elim erkek eline ortalamasına göre bir tık küçük. FPS oyunları için alacağım hangi mouse u önerirsiniz?
Elinin eni ve boyu tam olarak kaç cm ve fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre fare önerebilirim.

Corsair Katar Pro satın aldım yakın zamanda. Tavsiye ederim. Bende almadan önce baya araştırdım. Bütçenize göre gayet iyi bir tercih olur. Eliniz küçükse çok daha iyi kavrarsınız benimki baya büyük ama avuçiçi tutuş konusunda sıkıntı olmadı.

Corsair katar Pro satın aldım yakın zamanda. Tavsiye ederim. Bende almadan önce bayağı araştırdım. Bütçenize göre gayet iyi bir tercih olur. Eliniz küçükse çok daha iyi kavrarsınız benimki bayağı büyük ama avuçiçi tutuş konusunda sıkıntı olmadı.

Acaba 100-220 arası optiği en iyi mouse ne G102 mi?

Son düzenleme:
Acaba 100-220 arası optiği en iyi mouse ne G102 mi?

Ben bayağı araştırdım bana Katar Pro'yu tavsiye ettiler o fiyata. Logitech G203 ve Logitech MX518 bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı